Znalost

Městská část Chengkou Mingzhong provedla aktivitu „Malá ruka v ruce“ na pomoc při budování venkovské civilizace

souhrn

Studenti pozorně poslouchali reklamní přednášku o stavbě venkovských zvyků a civilizace. Fotografoval korespondent Xiao Yongyi Hualong.com v 13:01 dne 13. června (zvláštní korespondent Zhou Yu korespondent Xiao Yongyi) Nedávno lidová vláda města Mingzhong v okrese Chengkou v Čchung-čching společně se zaměstnanci školy a studenty provedla řadu aktivit "Malá ruka v ruce",Dále posilovat misi na zmírnění duchovní chudoby

Městská část Chengkou Mingzhong provedla aktivitu „Malá ruka v ruce“ na pomoc při budování venkovské civilizace

Městská část Chengkou Mingzhong provedla aktivitu „Malá ruka v ruce“ na pomoc při budování venkovské civilizace-0

  Studenti pozorně poslouchali reklamní přednášku o stavbě venkovských zvyků a civilizace. Fotografoval korespondent Xiao Yongyi Hualong.

Městská část Chengkou Mingzhong provedla aktivitu „Malá ruka v ruce“ na pomoc při budování venkovské civilizace-1

  com v 13:01 dne 13. června (zvláštní korespondent Zhou Yu korespondent Xiao Yongyi) Nedávno lidová vláda města Mingzhong v okrese Chengkou v Čchung-čching společně se zaměstnanci školy a studenty provedla řadu aktivit "Malá ruka v ruce",Dále posilovat úsilí o zmírnění a vzdělávání duchovní chudoby, stimulovat endogenní motivaci mas, podporovat budování venkovské civilizace, nechat děti být „malými učiteli“ každé rodiny a vést své rodiny k rozvoji dobrých životních návyků. Uvádí se, že tématem této akce je „Ruka v ruce s velkými rukama, podpořte budování venkovské kultury a civilizace.

Městská část Chengkou Mingzhong provedla aktivitu „Malá ruka v ruce“ na pomoc při budování venkovské civilizace-2

  “ Úřad pro zmírňování chudoby ve městech a zdravotní středisko ve městech přednášely o politice zmírňování chudoby a popularizaci znalostí o zdraví. Vychovávejte studenty, aby převzali iniciativu v domácích pracích, pravidelně pomáhali rodičům uklízet a pravidelně budovali krásná nádvoří, která rodičům pomohou napravit špatné návyky.

Městská část Chengkou Mingzhong provedla aktivitu „Malá ruka v ruce“ na pomoc při budování venkovské civilizace-3

Současně bylo vydáno více než 300 propagandistických brožur, které mají energicky propagovat politiky zmírňování chudoby, pomáhat duchu zmírňování chudoby a podporovat budování venkovských zvyků a civilizace dobrým stylem studia. .