Místní

Aktivity Wuxi Environmental Protection Open Week umožňují občanům zažít a podílet se na ochraně životního prostředí

souhrn

Občané navštívili proces čištění odpadních vod ve starém městě Wuxi County, Chongqing. Foto speciální korespondent Li Meihua Hualong.com v 14:43 dne 13. června (zvláštní korespondent Li Meihua) 12. června vedla skupina pro vytváření čtyř prací v okrese Chongqing Wuxi společně s úřadem pro ochranu životního prostředí okresu Chongqing Wuxi společně veřejný týden ochrany životního prostředí Akce byl oficiálně spuštěn. Akce vyzvala občany, aby podnikli aktivní kroky,Pevně ​​stanoveno

Aktivity Wuxi Environmental Protection Open Week umožňují občanům zažít a podílet se na ochraně životního prostředí

Aktivity Wuxi Environmental Protection Open Week umožňují občanům zažít a podílet se na ochraně životního prostředí-0

  Občané navštívili proces čištění odpadních vod ve starém městě Wuxi County, Chongqing.

Aktivity Wuxi Environmental Protection Open Week umožňují občanům zažít a podílet se na ochraně životního prostředí-1

   Foto speciální korespondent Li Meihua Hualong.

Aktivity Wuxi Environmental Protection Open Week umožňují občanům zažít a podílet se na ochraně životního prostředí-2

  com v 14:43 dne 13. června (zvláštní korespondent Li Meihua) 12. června vedla skupina pro vytváření čtyř prací v okrese Chongqing Wuxi společně s úřadem pro ochranu životního prostředí okresu Chongqing Wuxi společně veřejný týden ochrany životního prostředí Akce byl oficiálně spuštěn. Akce vyzvala občany, aby podnikli aktivní kroky,Pevně ​​zavést koncept „zelené vody a zelené hory jsou zlaté hory a stříbrné hory“ a vytvořit dobrou atmosféru pro ekologickou ochranu životního prostředí.

Aktivity Wuxi Environmental Protection Open Week umožňují občanům zažít a podílet se na ochraně životního prostředí-3

   V den akce navštívilo více než 50 lidí, včetně zástupců lidového kongresu okresu Wuxi, členů CPPCC a zaměstnanců podniků a institucí, druhý městský vodovod a čistírnu městských odpadních vod okresu Wuxi a další místa, kde se dozvěděli více proces čištění pitné vody a splašků Vypořádat se s procesem emisí,Technici také demonstrovali experimentální zařízení na ochranu životního prostředí prostřednictvím monitorování a testování kvality vody, automatického monitorování městského ovzduší a dalších experimentálních zařízení na ochranu životního prostředí, což umožňuje návštěvníkům skutečně cítit důležitost ochrany životního prostředí. Příslušná osoba odpovědná za úřad pro ochranu životního prostředí v okrese Wuxi uvedla, že se uskutečnil veřejný týden otevřených dveří na ochranu životního prostředí, aby umožnil veřejnosti navštívit a sdílet výsledky a pokrok prací na ochraně životního prostředí Wuxi. Umožněte občanům skutečně vstoupit do ochrany životního prostředí, porozumět a zažít ochranu životního prostředí a aktivně nabízet rady a návrhy týkající se práce na ochraně životního prostředí, čímž se stane platformou a mostem pro efektivní komunikaci mezi občany a útvary ochrany životního prostředí, aby se podpořila práce na ochraně životního prostředí.

Aktivity Wuxi Environmental Protection Open Week umožňují občanům zažít a podílet se na ochraně životního prostředí-4

více „uzemněn a spojen s lidmi. “ V dalším kroku Wuxi také zveřejní informace o událostech a vyžádá si názory a návrhy ze všech oblastí života a od občanů. A upřímně vyzvat občany, aby se zaregistrovali a zúčastnili se. .