Zprávy

Tongliang: Yuqingshan má cestu „zmírnění chudoby dětí“ věnovanou reprezentativním náladám

souhrn

Tong Guangyuan (vlevo) vysvětluje vesničanům techniku ​​zvyšování produkce hroznů. Hualong.com ohlásil 12. června ve 14:20 (zvláštní zpravodaj Zhao Wuqiang Chen Wenlong) 11. června ráno se ve vinici ve vesnici Kangji, ulice Pulu, okres Tongliang, Chongqing, shromáždilo šest nebo sedm vesničanů. Tong Guangyuan, majitel vinice a zástupce lidového kongresu okresu Tongliang, Chongqing, předvádí opravy hroznů několika vesničanům kolem sebe

Tongliang: Yuqingshan má cestu „zmírnění chudoby dětí“ věnovanou reprezentativním náladám

Tongliang: Yuqingshan má cestu „zmírnění chudoby dětí“ věnovanou reprezentativním náladám-0

 Tong Guangyuan (vlevo) vysvětluje vesničanům techniku ​​zvyšování produkce hroznů.

Tongliang: Yuqingshan má cestu „zmírnění chudoby dětí“ věnovanou reprezentativním náladám-1

  Hualong. com ohlásil 12. června ve 14:20 (zvláštní zpravodaj Zhao Wuqiang Chen Wenlong) 11.

Tongliang: Yuqingshan má cestu „zmírnění chudoby dětí“ věnovanou reprezentativním náladám-2

  června ráno se ve vinici ve vesnici Kangji, ulice Pulu, okres Tongliang, Chongqing, shromáždilo šest nebo sedm vesničanů.

Tongliang: Yuqingshan má cestu „zmírnění chudoby dětí“ věnovanou reprezentativním náladám-3

  Majitel vinice, Tong Guangyuan, zástupce lidového kongresu okresu Tongliang, Chongqing, demonstruje techniku ​​opravy hroznových letních větví několika vesničanům kolem sebe. „V tuto chvíli vhodně odřízněte některé podlouhlé větve, což vede k dodávání živin do ovoce.

Tongliang: Yuqingshan má cestu „zmírnění chudoby dětí“ věnovanou reprezentativním náladám-4

  Ovoce bude větší a sladší a na trhu se dá prodat za dobrou cenu. “ Řekl Tong Guangyuan. Při pečlivém pozorování jsou hrozny na svahu bujné, s mnoha plody a dobrá sklizeň je na dohled.

Tongliang: Yuqingshan má cestu „zmírnění chudoby dětí“ věnovanou reprezentativním náladám-5

  „Hrozny vypěstované v našich domácnostech byly vyvinuty pomocí společnosti Representative Tong. Každou sezónu řízení nás informuje, abychom se naučili dovednosti na jeho vinici.

  Mnohokrát stále navštěvuje naši zahradu, aby ho vedl, "řekl vesničan jménem He Yifu. 54letá vesnice Kangji v Tong Guangyuan se nachází na hoře Yuqing, která je více než 700 metrů nad mořem. V posledních několika letech mladí lidé ve vesnici Všichni šli do práce,Mnoho pozemků na hoře je opuštěných.

  „Pokud si půjdete vydělat peníze, zůstanu doma, abych zjistil, jestli dokážu vykopat způsob, jak na zemi vydělat jmění.

 “ Pomyslel si. „Vzduch na tvé hoře je dobrý, zdroj vody je dobrý a není znečištěno. Kromě toho je sezóna asi o půl měsíce později než pod přehradou.

  Pokud postavíš ovocný sad, plody pod přehradou budou vyprodáno. Ovoce z hory se právě stalo na trhu, "vzpomněl si Tong Guangyuan.

  Když šel do města požádat o radu odborníka, použil tento trik. Tong Guangyuan dále vytáhl svou vlastní půdu a zasadil hrozny, broskve a švestky, a také vzal několik dalších venkovních ploch. Půda od vesničanů byla pronajata zpět a byl postaven první ovocný sad ve vesnici o rozloze více než 20 akrů. Zpočátku technologii neznal, a tak Tong Guangyuan šel do knihkupectví prodat knihu ovocných stromů a učil se při tom.

  Když narazil na nějaké problémy, požádal odborníka, aby ji přišel vyřešit. Rychle zvládl celou řadu technik, jako je prořezávání a tvarování, ředění květin a plodů a přiměřené hnojení, a stal se odborníkem na správu ovocných stromů. Vypěstované hrozny jsou nejen každoročně vysoce výnosné, ale také kvalitní, které jsou na trhu velmi oblíbené. Okresem byl také jmenován farmářským technikem.

  Tong Guangyuan zbohatl hrozny a stal se slavným a vesničané přišli za svými učiteli navštívit umění, když byli nadšení. „Každý chce sázet hrozny, podporuji. Zajímám sazenice, jsem zodpovědný za technologii a zeptám se mě, jestli nenastanou potíže s prodejem.

 “ Tong Guangyuan se všemožně snažil vesničanům pomoci. Ve dvou nebo třech let existuje více než 10 zemědělců, kteří vesničany přiměli pěstovat hrozny. ,Několik z nich jsou chudé domácnosti. Když Tong Guangyuan zbohatl, nikdy nezapomněl na své vesničany, stal se lídrem v oblasti zmírňování chudoby v horských oblastech a stal se zástupcem lidového kongresu okresu Tongliang.

  Jako zástupce lidového kongresu okresu Tongliang cítil, že odpovědnost na jeho bedrech je větší. Pracovní výbor lidového kongresu okresu vyzval zástupce, aby aktivně pomáhali při zmírňování chudoby. Tong Guangyuan aktivně reagoval a aktivněji se účastnil. Nedávno,Zúčastnil se školení o zmírnění chudoby v Chongqingu a má lepší vizi a širší myšlení pro rozvoj.

  „Naše vesnice má dobré ekologické podmínky. Vývoj ovoce ve špatném ročním období je pro horské farmáře dobrým způsobem, jak se zbavit chudoby a zbohatnout.

Jako zástupce Národního lidového kongresu mám odpovědnost dělat více a já by mělo pomoci více chudým domácnostem pěstovat ovoce a zbohatnout. Jen málo farmářů žádalo, aby se přidali k pěstování ovoce,Také jsem vyjednával s vesnickými kádry a strávil několik let společnou prací na vybudování naší vesnice v horské ovocné vesnici, aby byly vypouklé kapsy vesničanů. „Řekl Tong Guangyuan. .