Počítač

Hechuan: Lékař z vesnice Tang Zhirong praktikuje medicínu 48 let a musí také léčit vesničany na úvěr

souhrn

Vesnický lékař Tang Zhirong ošetřoval vesničany. Fotografie zvláštního korespondenta Zhou Yun, Hualong.com, 12. června 10:44 (speciální korespondent Zhou Yun) 8. června se autor nacházel v rezidenční čtvrti u silnice zvané Chrám Qinglong ve vesnici Yaojin v části Gulou, okres Hechuan, Chongqing Na silnici National Highway 212 See je zde pozoruhodná vesnická klinika. Několik starších vesničanů šlo na tuto kliniku navštívit lékaře.Chongqing Hechuan

Hechuan: Lékař z vesnice Tang Zhirong praktikuje medicínu 48 let a musí také léčit vesničany na úvěr

Hechuan: Lékař z vesnice Tang Zhirong praktikuje medicínu 48 let a musí také léčit vesničany na úvěr-0

 Vesnický lékař Tang Zhirong ošetřoval vesničany.

Hechuan: Lékař z vesnice Tang Zhirong praktikuje medicínu 48 let a musí také léčit vesničany na úvěr-1

  Fotografie zvláštního korespondenta Zhou Yun, Hualong. com, 12. června 10:44 (speciální korespondent Zhou Yun) 8. června se autor nacházel v rezidenční čtvrti u silnice zvané Chrám Qinglong ve vesnici Yaojin v části Gulou, okres Hechuan, Chongqing Na silnici National Highway 212 See je zde pozoruhodná vesnická klinika.

Hechuan: Lékař z vesnice Tang Zhirong praktikuje medicínu 48 let a musí také léčit vesničany na úvěr-2

  Několik starších vesničanů šlo na tuto kliniku navštívit lékaře. Li Jie, ředitel vesnice Yaojin Village, město Gulou, okres Hechuan, Chongqing, řekl autorovi, že tuto kliniku otevřel vesnický lékař Tang Zhirong.

Hechuan: Lékař z vesnice Tang Zhirong praktikuje medicínu 48 let a musí také léčit vesničany na úvěr-3

  Ve vesnici je čtyřicet osm let. “. Autor viděl na klinice Tang Zhirong, že i když je to relativně jednoduché, prostředí je čisté a uklizené.

Hechuan: Lékař z vesnice Tang Zhirong praktikuje medicínu 48 let a musí také léčit vesničany na úvěr-4

 Skříňky západního lékařství, kuchyně čínské medicíny, recepce, stetoskopy a měřiče krevního tlaku jsou umístěny řádně.

Hechuan: Lékař z vesnice Tang Zhirong praktikuje medicínu 48 let a musí také léčit vesničany na úvěr-5

  Tang Zhirong v bílém laboratorním plášti se zaměřuje na získání pulzu a dotaz na vesničany.

  Vesničan Long Zhengfu, který přišel k lékaři, řekl, že mu je letos 67 let. Dokud se bude cítit trochu nepohodlně, přijde k doktorovi Tangovi, aby mu vzal puls, změřil krevní tlak a vzal nějaké léky.

  Doktor Tang dokáže přesně zjistit jeho puls.

 Předepsaný lék je také velmi účinný a vyléčení nemoci pokaždé stojí 10 juanů. Podle Tang Zhironga je vesnice Yaojin ve městě Gulou asi 4 km od města Gulouchang a 24 km od města Hechuan.

  Je to venkovská vesnice, v níž dominuje zemědělství. Nyní je mu 67 let, pochází z vesničky Yaojin a v roce 1969 byl doporučen jako „bosý lékař“ ve vesnici.

 , Postupně se účastnili krátkodobého školení v bývalém zdravotním středisku okresu Sanmiao v okrese Hechuan, v původním zdravotním středisku Gulou Township a v bývalé lidové nemocnici v okrese Hechuan, kde se učili klinické techniky čínské a západní medicíny.

  Po výcviku má kořeny ve vesnici a ve vesnici praktikuje medicínu 48 let. „Od roku 1969, kdy jsem byl lékařem, jsem denně viděl v průměru více než deset lidí.

 “ Tang Zhirong řekl autorovi:Za čtyřicet osm let lékařské praxe viděl téměř 180 000 návštěv vesničanů. Někteří vesničané přišli na kliniku sami, zatímco jiní přišli na kliniku s lékárničkou na zádech. Většina domácích návštěv je pro starší nebo těžce nemocné pacienty. Každá návštěva je vzdálená tři nebo čtyři kilometry a více než deset kilometrů a většinou je v noci.

  Pro něj, vesnický lékař,Každý rok najdu tisíce kilometrů.

  Když se autor zeptal Tang Zhironga, ve venkovských nemocnicích je mnoho psů. Byl ho někdy kousnut pes při návštěvě domova, zejména v noci? Tang Zhirong s jistotou řekl, že se chystá zachránit lidi.

  Psi jsou také lidé a nebudou kousat lékaře. Nikdy ho pes nekousal. Vesničan Dong Yulan řekl, že Dr.

  Tang má dobrou povahu,Má dobrou lékařskou etiku a často za ním navštěvuje vesničany.

  Jsou s ním obeznámeni nejen vesničané, ale jsou s ním obeznámeni také psi vesničanů. Dokud vejde na dvorek, pes vrtí ocasem mu. Tang Zhirong, i když nebyl pokousán psem, stále hodně padal.

  Jelikož předtím nebyly žádné venkovské silnice a v noci bylo hodně času na návštěvy kliniky, Tiankan Road se v zemi otáčela dokola,Nesrovnalosti, pokud nebudete dávat pozor, šlápnete na falešnou nohu nebo něco na silnici kopnete. Běžné házení salta je běžné. Tang Zhirong řekl, že vesnický lékař jako on byl skutečně zbit. Vesničanům řekl, že musí také navštívit lékaře na úvěr, zatímco Tang Zhirong řekl, že venkovské kliniky nejsou srovnatelné s velkými formálními nemocnicemi.

  Velké nemocnice se nejprve zaregistrují a zaplatí a poté lékař lékaře uvidí. Velké nemocnice mají předpisy pro velké nemocnice a podmínky na venkovských klinikách nejsou srovnatelné s podmínkami velkých nemocnic.

  Lidé, kteří přijdou k lékaři, jsou obvykle známí. Když ostatní říkají, že jsou nemocní, musí nejprve navštívit lékaře. abych zachránil ostatní. , často se setkávám s tím, že v pacientově brašně nejsou peníze, a někteří jsou dočasně finančně stresováni.

 Některé jsou opravdu chudé domácnosti a domácnosti s pětiletou zárukou, které nemají vůbec žádné peníze.

  Jsou nemocné a berou léky a jsou vždy na úvěr, takže se neobtěžuje se zeptat. Když se autor zeptal Tang Zhironga, kolik účtů měl na 48 let od praktikování medicíny v roce 1969 po současnost, bylo mu to jedno a řekl, že navštívit lékaře a získat lék by ho moc nestálo. Obecně platí, že pokaždé je jen tucet juanů, někdy jen pár juanů.

  I když existuje mnoho lidí na úvěr, celková částka není velká.

  Nevrácené peníze jsou asi 6 000 juanů. S tím vytáhl Tang Zhirong ze zásuvky recepce tucet malých poznámek, z nichž každý měl napsaný účet a podpis pacienta, z nichž některé byly více než deset juanů. Některé jsou pár dolarů. Tang Zhirong uvedl, že tyto kredity jsou pro letošní rok, zhruba 200 juanů, a jsou ochotni je splatit.

Pokud nepřijdou, nebude na ně naléhat. Pokud tito lidé znovu přijdou k lékaři, aby si vzali léky , je stále ochoten za to zaplatit. .