Místní

Dlouhé dráty se mohou stát nástěnnými dekoracemi

souhrn

Hualong.com v 21:25, 12. června. Jako ozdoby na zeď lze použít dlouhé dráty. Geometrický vzhled světelných drátů činí původní holé stěny zajímavějšími! Dráty nemusí být skryty a zařízení z měděného drátu může volně spadnout ze stropu. Na stěně stojí lustry různých tvarů a okamžitě ten prázdný bílý prostor,Staňte se

Dlouhé dráty se mohou stát nástěnnými dekoracemi

Dlouhé dráty se mohou stát nástěnnými dekoracemi-0

  Hualong.

Dlouhé dráty se mohou stát nástěnnými dekoracemi-1

  com v 21:25, 12. června.

Dlouhé dráty se mohou stát nástěnnými dekoracemi-2

   Jako ozdoby na zeď lze použít dlouhé dráty. Geometrický vzhled světelných drátů činí původní holé stěny zajímavějšími! Dráty nemusí být skryty a zařízení z měděného drátu může volně spadnout ze stropu. Na stěně stojí lustry různých tvarů a okamžitě ten prázdný bílý prostor,Oživte se, bohaté úrovně světla osvětlují osamělý bílý prostor. Bílá stěna může nejen vytvořit celkový prostor osvěžující a jasný, ale také vhodným osvětlením na správném místě může také zvýšit pocit hierarchie prostoru.

Dlouhé dráty se mohou stát nástěnnými dekoracemi-3

   Myslíte si, že rolí lamp je osvětlení? Ve skutečnosti je to také velmi dobrá dekorace. Je velmi důležité vytvořit vnitřní atmosféru.

Dlouhé dráty se mohou stát nástěnnými dekoracemi-4

   Pokud dobře využijeme kombinaci lamp a bílých stěn, může také vytvářet bohaté vizuální efekty.

Dlouhé dráty se mohou stát nástěnnými dekoracemi-5

Nástěnná lampa s černým vzhledem a zlatým vnitřním kruhem využívá teplé žluté světlo a metodu bodového osvětlení. Clona vytváří vlnový vizuální efekt, který je nejen dobře vypadající, ale také velmi teplý. .