Soutěž

Obě města společně kolísala, sektor lithiových baterií byl aktivní

souhrn

13. června se akciové trhy v Šanghaji a Shenzhenu otevřely o něco níže a poté si po celý den udržovaly vysoký a kolísavý trend. Tematické zásoby byly aktivní plošně, vedené lithiovou baterií, neželeznými kovy a uhelným sektorem. Ke konci se šanghajský složený index uzavřel na 3153,74 bodu, což je nárůst o 0,44%, s obratem 148,5 miliardy. Shenzhen Component Index uzavřel na 10 224,82 bodu, což je nárůst o 1,04%, s obratem 208,6 miliardy.

Obě města společně kolísala, sektor lithiových baterií byl aktivní

Obě města společně kolísala, sektor lithiových baterií byl aktivní-0

  Business Herald 21.

Obě města společně kolísala, sektor lithiových baterií byl aktivní-1

   století 13. června se akciové trhy v Šanghaji a Shenzhenu otevřely o něco níže a poté si po celý den udržovaly vysoký a kolísavý trend. Tematické zásoby byly aktivní plošně, vedené lithiovou baterií, neželeznými kovy a uhelným sektorem. Ke konci se šanghajský složený index uzavřel na 3153,74 bodu, což je nárůst o 0,44%, s obratem 148,5 miliardy.

Obě města společně kolísala, sektor lithiových baterií byl aktivní-2

   Shenzhen Component Index uzavřel na 10 224,82 bodu, což je nárůst o 1,04%, s obratem 208,6 miliardy.

Obě města společně kolísala, sektor lithiových baterií byl aktivní-3

  Růst Enterprise Market uzavřel na 1795,63 bodu, což je nárůst o 1,13%, s obratem 53,6 miliardy. Na disku mají největší zisky neželezné kovy, zlaté koncepty, těžba uhlí, lithiové baterie, nové zásoby, převody s vysokou dodávkou, nová energetická vozidla a další odvětví; letiště civilního letectví, zlaté vodní cesty, cena ropy, vinařský průmysl, banky a další odvětví upadly do popředí.

Obě města společně kolísala, sektor lithiových baterií byl aktivní-4

   Ve zprávách, 12. červnaNárodní komise pro rozvoj a reformy vydala „Stanoviska Ministerstva průmyslu a informačních technologií Národní komise pro rozvoj a reformy ke zlepšení řízení automobilových investičních projektů“.

Obě města společně kolísala, sektor lithiových baterií byl aktivní-5

   Stanoviska zahrnují podporu strukturálních změn automobilového průmyslu, zlepšení řízení automobilových investičních projektů a posílení detekce a včasného varování o kapacitách automobilové výroby.

Obě města společně kolísala, sektor lithiových baterií byl aktivní-6

Podrobnosti zobrazíte kliknutím sem.