Informace

Tibet vydává modré varování před silnými dešti

souhrn

Xinhua News Agency, Lhasa, 13. června (Reporter Chunla) Meteorologická observatoř Tibetské autonomní oblasti vydala v 17:00 12. prosince modrý varovný signál silných dešťů s tím, že kvůli vlivu jižního nízkotlakého oblačného systému v některých částech Tibetu bude silný déšť. Meteorologičtí experti vyzvali příslušná oddělení a veřejnost, aby věnovali pozornost prevenci geologických katastrof, jako jsou horské bystřiny, sesuvy půdy a sesuvy půdy, které mohou být způsobeny srážkami.Podle předpovědí ve 20 hodin 12. až 1

Tibet vydává modré varování před silnými dešti

Tibet vydává modré varování před silnými dešti-0

  Xinhua News Agency, Lhasa, 13. června (Reporter Chunla) Meteorologická observatoř Tibetské autonomní oblasti vydala v 17:00 12. prosince modrý varovný signál silných dešťů s tím, že kvůli vlivu jižního nízkotlakého oblačného systému v některých částech Tibetu bude silný déšť. Meteorologičtí experti vyzvali příslušná oddělení a veřejnost, aby věnovali pozornost prevenci geologických katastrof, jako jsou horské bystřiny, sesuvy půdy a sesuvy půdy, které mohou být způsobeny srážkami.

Tibet vydává modré varování před silnými dešti-1

  Podle předpovědí budou mírné deště v jižním Tibetu, Nyingchi a východním Nagqu od 20:00 do 13:00 do 13:00.

Tibet vydává modré varování před silnými dešti-2

   Mezi nimi budou silné deště (30-60 mm) v nízkých nadmořských výškách z Cuony do Medogu.

Tibet vydává modré varování před silnými dešti-3

   Meteorologičtí odborníci připomněli, že vysoká intenzita srážek v nižších nadmořských výškách od Cuony po Medog v Tibetu pravděpodobně způsobí geologické katastrofy, jako jsou horské bystřiny, sesuvy půdy a sesuvy půdy. Příslušná oddělení musí posílit prevenci a dělat dobrou práci v protipovodňových opatřeních a odvodňování nízko položených a zaplavených oblastí. Řidičům zároveň připomínáme, aby věnovali pozornost vlivu srážek na silniční provoz, zpomalili a zajistili bezpečnost.

Tibet vydává modré varování před silnými dešti-4

.