Kultura

Ningxia: První vysokorychlostní železnice vstupuje do kritické fáze offline výstavby

souhrn

CCTV News: První vysokorychlostní železnice Ningxia, 79 kilometrů dlouhá meziměstská železnice, která spojuje město Wuzhong s městem Yinchuan v Ningxii, dokončila téměř polovinu investičního úkolu za méně než rok od zahájení výstavby. V současné době vstoupil do kritické fáze offline inženýrství před pokládáním koleje. Meziměstská železnice Yinchuan-Wuzhong v Ningxii je důležitou součástí vysokorychlostní železnice Yinchuan-Xi'an.Yinxi High Speed ​​Rail sídlí v Shaanxi

Ningxia: První vysokorychlostní železnice vstupuje do kritické fáze offline výstavby

Ningxia: První vysokorychlostní železnice vstupuje do kritické fáze offline výstavby-0

  CCTV News: První vysokorychlostní železnice Ningxia, 79 kilometrů dlouhá meziměstská železnice, která spojuje město Wuzhong s městem Yinchuan v Ningxii, dokončila téměř polovinu investičního úkolu za méně než rok od zahájení výstavby. V současné době vstoupil do kritické fáze offline inženýrství před pokládáním koleje.

Ningxia: První vysokorychlostní železnice vstupuje do kritické fáze offline výstavby-1

   Meziměstská železnice Yinchuan-Wuzhong v Ningxii je důležitou součástí vysokorychlostní železnice Yinchuan-Xi'an. Vysokorychlostní železnice Yinxi se nachází v autonomních regionech Shaanxi, Gansu a Ningxia Hui a prochází celou plošinou Loess. Navrhovaná rychlost je 250 kilometrů za hodinu a vyhrazená rychlost je 350 kilometrů za hodinu.

Ningxia: První vysokorychlostní železnice vstupuje do kritické fáze offline výstavby-2

   první vysokorychlostní železniční trať v mé zemi s vysokými rychlostmi Yinxi vysokorychlostní železnice je první vysokorychlostní železnice v celé zemi s vysokorychlostní tratí postavenou podle standardů s předřadníkem.

Ningxia: První vysokorychlostní železnice vstupuje do kritické fáze offline výstavby-3

   Je zde štěrková dráha a dráha je držena kameny,Známý jako předřadník, proto, jak silný by měl být předřadník nesoucí vysokorychlostní železnici, jak by se neměl předřadník převzít a jak se zpevní předřadníkové lože, to vše bude při řešení tohoto problému nové řešení problémů vysokorychlostní železnice. Po dokončení bude tvořit standard, který v budoucnu poskytne zkušenosti s výstavbou štěrkových vysokorychlostních železničních tratí.

Ningxia: První vysokorychlostní železnice vstupuje do kritické fáze offline výstavby-4

Meziměstská železnice Ningxia Yinchuan-Wuzhong,Stavba byla zahájena 1. září 2016 a uvedení do provozu je plánováno na konec srpna 2018. .