Cestovní ruch

Jiangxi aktivně reaguje na nepříznivé počasí, aby zajistila dobrou sklizeň rané rýže

souhrn

Xinhua News Agency, Nanchang, 13. června (Reporter Guo Qiang) V reakci na nedávný zjevný nárůst srážek vyžaduje zemědělské oddělení provincie Jiangxi, aby všechny lokality účinně předcházely nepříznivému počasí, jako jsou silné srážky a Typhoon č. 2 a související práce k sebezáchraně produkce za účelem snížení katastrof mají superponované účinky. V současné době je raná produkce rýže v Jiangxi v kritickém období tvorby výnosu.Od června se srážky v Jiangxi výrazně zvýšily

Jiangxi aktivně reaguje na nepříznivé počasí, aby zajistila dobrou sklizeň rané rýže

Jiangxi aktivně reaguje na nepříznivé počasí, aby zajistila dobrou sklizeň rané rýže-0

  Xinhua News Agency, Nanchang, 13. června (Reporter Guo Qiang) V reakci na nedávný zjevný nárůst srážek vyžaduje zemědělské oddělení provincie Jiangxi, aby všechny lokality účinně předcházely nepříznivému počasí, jako jsou silné srážky a Typhoon č. 2 a související práce k sebezáchraně produkce za účelem snížení katastrof mají superponované účinky. V současné době je raná produkce rýže v Jiangxi v kritickém období tvorby výnosu.

Jiangxi aktivně reaguje na nepříznivé počasí, aby zajistila dobrou sklizeň rané rýže-1

  Od června se srážky v Jiangxi výrazně zvýšily a často se vyskytly místní krátkodobé silné srážky. Podle předpovědí meteorologického oddělení může mít Typhoon č. 2 větší dopad na jihozápadní Jiangxi a v příštím týdnu bude v Jiangxi stále dominovat deštivé počasí, které nepříznivě ovlivní zemědělskou produkci. Provinční ministerstvo zemědělství Jiangxi vyžaduje, aby zemědělská oddělení byla na všech úrovníchKomunikace a konzultace s vodohospodářstvím a dalšími odděleními, věnujte zvláštní pozornost pohybové dráze Typhoonu č.

Jiangxi aktivně reaguje na nepříznivé počasí, aby zajistila dobrou sklizeň rané rýže-2

   2 a oblastem silných dešťů, plně využijte servisní platformy jako rádio, TV, SMS, WeChat atd. varovné informace v čase a technologie k zabránění nepříznivému počasí, jako jsou silné deště a tajfuny Opatření.

Jiangxi aktivně reaguje na nepříznivé počasí, aby zajistila dobrou sklizeň rané rýže-3

   Zemědělské oddělení provincie Jiangxi připomnělo, že po katastrofě musí všechny lokality posílit expedici zemědělských strojů. Spěchejte, abyste vypustili vodu ze zemědělské půdy, a tvrdě pracujte na snížení dopadu podmáčení.

Jiangxi aktivně reaguje na nepříznivé počasí, aby zajistila dobrou sklizeň rané rýže-4

Raná rýže a rýže středního rozsahu by měla neprodleně zavést opatření pro řízení v terénu, jako je podpora sazenic, mytí sazenic, sledování sazenic a topdressing, prevence a kontrola chorob a hmyzích škůdců, aby se podpořila transformace sazenic plodin zasažených katastrofami a včasná opětovná výsadba a opětovné vysazení těžce postižené půdy. Jiangxi je hlavní provincií produkující obilí v mé zemi a celkové množství časných nákupů rýže se po mnoho let umístilo na prvním místě v zemi. .