Soutěž

Nejezte dlouho studené nápoje a zapněte klimatizaci „na krátkou dobu“

souhrn

Dne 13. června 2017 společnost Hualong.com uvedla základní principy ochrany zdraví v létě tím, že „brání teplu v létě, brání chladu před teplem a brání vlhkosti v dlouhém létě“. Tradiční čínská medicína učí, že principem je „jarní a letní výživný jang“, který zdůrazňuje, že se musí přizpůsobit teplotním změnám v přírodě a zajistit, aby tělo mohlo fungovat zdravě v souladu se změnami ve čtyřech ročních obdobích. Pokud léto nelze dobře využít,Chraňte jang, ne

Nejezte dlouho studené nápoje a zapněte klimatizaci „na krátkou dobu“

Nejezte dlouho studené nápoje a zapněte klimatizaci „na krátkou dobu“-0

  Dne 13. června 2017 společnost Hualong. com uvedla základní principy ochrany zdraví v létě tím, že „brání teplu v létě, brání chladu před teplem a brání vlhkosti v dlouhém létě“. Tradiční čínská medicína učí, že principem je „jarní a letní výživný jang“, který zdůrazňuje, že se musí přizpůsobit teplotním změnám v přírodě a zajistit, aby tělo mohlo fungovat zdravě v souladu se změnami ve čtyřech ročních obdobích.

Nejezte dlouho studené nápoje a zapněte klimatizaci „na krátkou dobu“-1

   Pokud léto nelze dobře využít,Ochrana jangu povede nejen ke špatným létům, ale přinese na podzim a zimu také některá onemocnění.

Nejezte dlouho studené nápoje a zapněte klimatizaci „na krátkou dobu“-2

   Léto by proto mělo nejen bránit teplu, vlhkosti a teplu, ale také zabránit „chladu“.

Nejezte dlouho studené nápoje a zapněte klimatizaci „na krátkou dobu“-3

   Proto pro moderní způsob ochlazování tepla odborníci řekli, aby „neodmítali teplo“, a radili: konzumujte studené nápoje s mírou.

Nejezte dlouho studené nápoje a zapněte klimatizaci „na krátkou dobu“-4

   Nadměrná konzumace nebude mít vliv pouze na normální vodní metabolismus lidí, ale takéOvlivní také trávicí funkci a celkovou funkci lidí, což způsobí průjem, bolesti hlavy, poruchy trávení a další nemoci. U bylinného čaje musíte rozumět fyzické kondici a za druhé záleží na složkách bylinného čaje.

Nejezte dlouho studené nápoje a zapněte klimatizaci „na krátkou dobu“-5

   Některé bylinné čaje obsahují gardénii, phellodendron a další studená medicína, lidé se studenou konstitucí by ji neměli pít po dlouhou dobu; elektrické ventilátory a klimatizační zařízení lze použít pouze jako krátkodobé nastavovací nástroje.

Nejezte dlouho studené nápoje a zapněte klimatizaci „na krátkou dobu“-6

  Dlouhodobý život v klimatizovaném prostředí je náchylný k nachlazení, alergiím, revmatismu, oslabené funkci trávicího traktu a dalším problémům. Normální vnitřní teplota je 23 28 -28 ℃, normální vlhkost 30% -60% a teplotní rozdíl mezi klimatizovanou místností a venkovním prostorem je 5 ℃ -10 ℃.

Nejezte dlouho studené nápoje a zapněte klimatizaci „na krátkou dobu“-7

Integrace sítě Hualong.