Obchodní

V poledne je slunce nejsilnější, dlouho nesedejte

souhrn

Hualong.com.cn 13. června 2017. Podle odborníků na čínskou medicínu je léto nejslunnějším obdobím roku. Podnebí je horké a energické a poledne je nejsilnější denní dobou; procházky na slunci tentokrát to může být Podpora cirkulace qi a krve v lidském těle, zrychlení metabolismu a posílení jangu v těle. Deng Lao tomu říkal „polední procházka vyzvednout si jangový zdravotní režim“.

V poledne je slunce nejsilnější, dlouho nesedejte

V poledne je slunce nejsilnější, dlouho nesedejte-0

  Hualong. com. cn 13. června 2017.

V poledne je slunce nejsilnější, dlouho nesedejte-1

   Podle odborníků na čínskou medicínu je léto nejslunnějším obdobím roku. Podnebí je horké a energické a poledne je nejsilnější denní dobou; procházky na slunci tentokrát to může být Podpora cirkulace qi a krve v lidském těle, zrychlení metabolismu a posílení jangu v těle. Deng Lao tomu říkal „polední procházka vyzvednout si jangový zdravotní režim“. Tento způsob chůze může zlepšit příznaky nachlazení, strachu z větru, bledé pleti, dušnosti, únavy, nedostatku energie, bolesti v pase a kolenou, častého a dlouhého močení a časté nokturie způsobené postupným nedostatkem fyzické jang u starších lidí.

V poledne je slunce nejsilnější, dlouho nesedejte-2

Mladí lidé ztrácejí harmonii při převodu jin a jang kvůli nepravidelné práci a odpočinku, což vede k nedostatku energie v práci během dne,Pokud jste ospalí a ospalí, měli byste také chodit půl hodiny až hodinu v poledne ven, abyste si oživili jang a zlepšili efektivitu práce. Integrace sítě Hualong.