Zdraví

Vesnice Tianyin, město Tangba, Tongnan: Nová vesnice pro zemědělce otevírá nový život masám

souhrn

Hualong.com.cn v 15:36 dne 13. června (korespondent Wang Peng). Na polích se ve větru lehce houpaly mladé sazenice; vedle dálnice skákaly radostí ryby v rybnících. Na začátku léta, když vejdete do vesnice Tianyin, města Tangba, Tongnan, Chongqing, zobrazí se před vámi krásný obraz nové krajiny. Na tomto obrázku se poslední farmářská vesnice stala završením.„Toto je zemědělec plánovaný a postavený ve městě

Vesnice Tianyin, město Tangba, Tongnan: Nová vesnice pro zemědělce otevírá nový život masám

Vesnice Tianyin, město Tangba, Tongnan: Nová vesnice pro zemědělce otevírá nový život masám-0

 Hualong.

Vesnice Tianyin, město Tangba, Tongnan: Nová vesnice pro zemědělce otevírá nový život masám-1

 com. cn v 15:36 dne 13. června (korespondent Wang Peng). Na polích se ve větru lehce houpaly mladé sazenice; vedle dálnice skákaly radostí ryby v rybnících.

Vesnice Tianyin, město Tangba, Tongnan: Nová vesnice pro zemědělce otevírá nový život masám-2

  Na začátku léta, když vejdete do vesnice Tianyin, města Tangba, Tongnan, Chongqing, zobrazí se před vámi krásný obraz nové krajiny. Na tomto obrázku se poslední farmářská vesnice stala završením.

Vesnice Tianyin, město Tangba, Tongnan: Nová vesnice pro zemědělce otevírá nový život masám-3

 „Ve městě je plánována výstavba nové farmářské vesnice. Nyní zde žije více než 80 vesničanů a více než 300 vesničanů po sobě přišlo. “ Nedávno na staveniště přišel tajemník vesnické strany He Changchun.

Vesnice Tianyin, město Tangba, Tongnan: Nová vesnice pro zemědělce otevírá nový život masám-4

  nové farmářské vesnice. , Zhotovil plánovací a konstrukční výkresy a popsal autorovi krásnou vizi nové vesnice farmářů.

Vesnice Tianyin, město Tangba, Tongnan: Nová vesnice pro zemědělce otevírá nový život masám-5

  Farmáři žijí v novém domě. Jedná se o pozemek vedle dálnice,Nová vesnice farmářů, obklopená horami a řekami, má nejen pohodlnou přepravu, ale také má rozumné uspořádání domů.

  Autor sleduje He Changchun do nového domu, který se brzy staví. Tento nový dům se rozkládá na ploše asi 168 metrů čtverečních, rozdělené na horní a dolní patro, se třemi ložnicemi a jedním obývacím pokojem.

  K dispozici jsou dvě toalety a kuchyň s rozlohou téměř 15 metrů čtverečních.

  Pokud jde o vzhled, všechny nové domy zemědělců jsou navrženy se šikmými střechami. Nový dům s kombinací hnědých a šedých zdí vypadá starožitně, skrývá se mezi zelenými stromy a zelenými kopci, velkolepě a elegantně.

  "Vzhled a vnitřní strukturu domu nového farmáře navrhujeme samostatně po konzultaci s vesničany.

  K dispozici jsou tři typy jednotek o rozloze 168 metrů čtverečních, 250 metrů čtverečních a 340 metrů čtverečních. Hlavní a vedlejší ložnice s koupelnami a velké kuchyně.

 Zohledňuje nejen tradiční zvyky zemědělců, ale neztrácí smysl pro modernost. "Řekl Changchun, že rolníci, kteří zde žijí, se rozloučí se starým chaotickým životem.

  Když jsem přišel do zázemí nové vesnice farmářů, autor viděl Centrum veřejné služby vesnice Tianyin. Changchun řekl, že existují knihovny, basketbal kurty a basketbalová hřiště kolem centra veřejných služeb. Zemědělské supermarkety, restaurace atd. , v budoucnu si vesničané budou moci užívat služeb v nové vesnici,„Jednorázové“ služby, jako je fitness a zábava.

  Na staveništi nové farmářské vesnice se autor setkal s Liu Zhong, stavební dělnicí. Má také další identitu - první dávku obyvatel v nové vesnické vesnici. Liu Zhongovi je letos 48 let.

  Kvůli živobytí chodí po celý rok do práce.

  Díky jeho tmavé pleti a bělícím vlasům vypadal mnohem starší než jeho skutečný věk. Teď je to v pořádku. Vesnice Tianyin staví vesnici nového farmáře. Liu Zhong si díky své dovednosti našel práci u dveří svého domu.

  Za den dostával výplatu 80–150 juanů.

  Na začátku výstavby nové vesnice také Liu Zhong použil své úspory k získání nového domu o rozloze 168 metrů čtverečních. Liu Zhong řekl, že byl tak šťastný, že si mohl postavit svůj vlastní nový domov. naučil jsem se žeDíky výstavbě nové farmářské vesnice sem přilákalo více než 50 místních vesničanů.

  Každý říká, že práce doma je nákladově efektivní a snadná. Integrace mezi průmyslem a vesnicí „Dům je širší, životní prostředí je krásné a stále více příležitostí k vydělávání peněz.

  Jsme s tímto vývojem spokojeni. “ Stavba nových farmářských vesnic „nese a nese ovoce“ a místní lidé jsou nejšťastnější. Vesničan Zhang Qiming se právě přestěhoval do nového domu.

  Celková plocha 250 metrů čtverečních je prostorná a světlá. „Podívejte se, nedělejte si starosti s opravou domu a ohřívače vody, plynová kamna a další zařízení pro domácnost jsou také instalovány jednotně, což je energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí. “ Když se strýček Zhang zmínil o svém novém domově, zasmál se od ucha do ucha.

  Nyní s manželkou prostě nechodí do práce. Pracuji v místním podniku ve městě Tangba a neběhám, neužiji si svůj nový dům, nemluvě o tom, jak jsem šťastný.

Autor se dozvěděl, že již předminulý rok zahájilo město Tangba nový projekt výstavby venkova s ​​tématem „vybudování nové vesnice, kultivace skupiny subjektů, aktivace trhu a stimulace ekonomiky“. V rané fázi bylo do výstavby sousedících nových venkovských komunit investováno více než 30 milionů juanů. Založení nové vesnice nejen účinně zlepšilo „špinavé, chaotické a špatné“ prostředí na venkově, ale také přilákalo mnoho vynikajících talentů z města, aby se vrátili do svých rodných měst a zahájili vlastní podnikání, což městu umožnilo skutečně vydat se cestou rozvoje „integrace průmyslu a vesnice“. .