Žena

Yubei: Dohlížejte na vymáhání práva, abyste odstranili skrytá nebezpečí a vytvořili dobré hygienické prostředí

souhrn

Hualong.com, 13. června v 15:30 (korespondent Chen Li) Za účelem další podpory výstavby civilizovaného města zajistěte, aby veřejné prostředí klíčových míst v jurisdikci bylo v dobrém zdravotním stavu, a účinně předcházejte a kontrolujte různé typy když se blíží horké léto. Výskyt infekčních chorob vytváří hygienické prostředí pro masy. 12. června proběhl dozor nad plánováním zdraví a rodiny v okrese Yubei ve městě Chongqing

Yubei: Dohlížejte na vymáhání práva, abyste odstranili skrytá nebezpečí a vytvořili dobré hygienické prostředí

Yubei: Dohlížejte na vymáhání práva, abyste odstranili skrytá nebezpečí a vytvořili dobré hygienické prostředí-0

  Hualong.

Yubei: Dohlížejte na vymáhání práva, abyste odstranili skrytá nebezpečí a vytvořili dobré hygienické prostředí-1

  com, 13.

Yubei: Dohlížejte na vymáhání práva, abyste odstranili skrytá nebezpečí a vytvořili dobré hygienické prostředí-2

   června v 15:30 (korespondent Chen Li) Za účelem další podpory výstavby civilizovaného města zajistěte, aby veřejné prostředí klíčových míst v jurisdikci bylo v dobrém zdravotním stavu, a účinně předcházejte a kontrolujte různé typy když se blíží horké léto. Výskyt infekčních chorob vytvořil hygienické prostředí pro masy. 12.

Yubei: Dohlížejte na vymáhání práva, abyste odstranili skrytá nebezpečí a vytvořili dobré hygienické prostředí-3

   června uspořádal Úřad pro dohled nad plánováním zdraví a rodiny a vymáhání práva v okrese Yubei ve městě Chongqing pracovníky, kteří provádějí kontroly a kontroly veřejná zdravotnická zařízení v komunitě Ketong Road. Sanace.

Yubei: Dohlížejte na vymáhání práva, abyste odstranili skrytá nebezpečí a vytvořili dobré hygienické prostředí-4

   Pracovníci okresního úřadu pro dohled nad zdravím a plánováním rodiny a úřadu pro vymáhání práva v Yubei provedli kontroly v internetových kavárnách. Dopisovatel Chen Li. Byly podrobně zkontrolovány klíčové veřejné prostory, jako jsou obchody s nohama.

   Po pečlivé kontrole různých základních licencí,Po zdravotních certifikátech a sanitačním systému odborníků na místě zkontrolovali také základní podmínky sanitárních zařízení a operačních sálů, podle aktuální situace poukázali na aktuální nedostatky v sanitačních pracích provozovatelů skladů a požadovali okamžitou nápravu . Pracovníci Úřadu pro dohled nad plánováním zdraví a rodiny v Yubei a Úřadu pro vymáhání práva zkontrolovali provozní místnost obchodu s koupelnami nohou, korespondent Chen Lishe. Zatímco inspekční policisté hledali konkrétní problémy,Zveřejněte aktuální předpisy o správě veřejných míst a také zdůrazněte, že zdravotní problémy na veřejných místech souvisejí s osobní bezpečností spotřebitelů. Tento přístup byl uznán provozovateli obchodů.

Rozumí se, že okresní úřad pro dohled nad zdravím a vymáhání práva v Yubei bude v další práci pokračovat v posilování zdravotního dohledu na různých veřejných místech. Účinně kontrolovat a předcházet výskytu různých infekčních chorob a usilovat o vytvoření bezpečného a hygienického veřejného prostředí. .