Válečný

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli

souhrn

Tianshan Net News (korespondent Xie Guoqing Liu Nan): „Letos pluk představil novou odrůdu„ pigmentovaného pepře “. Nečekal jsem, že mě uzavře smlouvou na provoz a správu. Pomohlo mi to nejen upravit výsadbu plodin, ale také poskytnout objednat služby a platba předem za sazenice. Další výdaje odstranily mé starosti a vyřešily skutečné problémy mé rodiny. Co teď musím udělat, je vysadit a spravovat tyto paprikyUsilovat o

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli-0

 Tianshan Net News (korespondent Xie Guoqing Liu Nan): „Letos pluk představil novou odrůdu„ pigmentovaného pepře “. Nečekal jsem, že mě uzavře smlouvou na provoz a správu. Pomohlo mi to nejen upravit výsadbu plodin, ale také poskytnout objednat služby a platba předem za sazenice.

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli-1

  Další výdaje odstranily mé starosti a vyřešily skutečné problémy mé rodiny.

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli-2

  Co teď musím udělat, je vysadit a spravovat tyto paprikyUsilujte o vysoký výnos na konci roku a vyšší příjem. „13.

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli-3

  června Yang Shubing, zaměstnanec čtvrté roty 182.

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli-4

  pluku desáté divize, který byl zaneprázdněn kapáním vody v terénu, vyjádřil svou vděčnost a byl plný důvěry ve zvyšování příjmů v letošním roce. Yang Shubing je přesnost čtvrté roty 182.

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli-5

  pluku.

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli-6

  V chudinských domácnostech je příčinou chudoby to, že syn je vážně nemocný a potřebuje péči. Také každý rok potřebuje spoustu léčebných výloh.

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli-7

 Dcera studuje na škole a práce rodiny je nedostatečná, spojená s nízkou produkcí slunečnic, melounů a jiných plodin pěstovaných v posledních letech, výkyvy trhu, klesajícími cenami produktů a přírodními katastrofami, což má za následek, že vojáci topolů používají jednotnou strukturu plodiny jako hlavní zdroj příjmů Po letech ztrát byl život rodiny jednou v nesnázích. Abychom mohli účinně pomáhat a řešit rodiny chudých pracovníků, jako je situace Yang Shubing,Aby se co nejdříve zbavili chudoby, zvýšili příjmy a zbohatli, pomohla stranická pobočka čtvrté roty desáté divize, 182. pluk, v souladu s pracovními požadavky výboru strany Komunistické ligy mládeže, formovat rodinu Yang Shubinga plán na zmírnění chudoby a v kombinaci s „stabilizací zemědělství, zvyšováním úspor, posilováním charakteristik a budováním systému“ pluku „myšlení o průmyslovém rozvoji, prolomení tradičního způsobu myšlení pěstitelského průmyslu, neustálé přizpůsobování a optimalizace struktury pěstitelského průmyslu,Vedení trhem s využitím zemědělské technologie jako prostředku a zaměřením na efektivitu skupinové farmy a zvyšování příjmů zaměstnanců představuje zavedení nových odrůd výsadby pokyny pro výsadbu chudých zaměstnanců společnosti, jak zvýšit jejich příjem a zbohatnout .

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli-8

  „Pokud jde o průmyslovou restrukturalizaci, plánujeme to od loňského roku. V letošním roce představíme 50 akrů„ pigmentovaných paprik “, které bude spravovat Yang Shubing. A organizujte členy strany a kádry, abyste pomohli topolovým vojákům pěstovat sazenice a transplantační pole, snížit náklady na výsadbu topolových vojáků a minimalizovat výdaje na nábor. „Yu Xinjun, tajemník stranické pobočky čtvrté roty 182.

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli-9

  pluku, uvedl, že aby pomohla chudým rodinám zaměstnanců společnosti zbavit se chudoby a zbohatnout, zahrnovala je stranická pobočka společnosti také v podobě „nulová investice“ a všechny byly zahrnuty do samostatné výdělečné činnosti zaměstnanců jednotky. “Jako člen společnosti „Xinxia Original Ecological Breeding Co. , Ltd.

182. pluk pomohl chudým zaměstnancům upravit výsadbu plodin, aby se zvýšil příjem a zbohatli-10

 “ může kromě infračervené distribuce na konci roku pracovat také v chovatelské farmě společnosti a získat další příjem.

.