Místní

V regionu byla založena obchodní komora Tianjin Aid Xinjiang Enterprise

souhrn

Hotan Daily News (reportér Chen Yujun) 10. června se v průmyslovém parku Tianjin v okrese Celle konalo inaugurační zasedání asociace Tianjin Xinjiang Aid Enterprise Association (obchodní komora) v prefektuře Hotan. Uvádí se, že založení obchodního sdružení jménem „Aid Xinjiang“ je prvním z 19 domácích protějšků na podporu provincií a měst Xinjiang. Od roku 2016 přijalo přední velení Tchien-ťin Aid Sin-ťiangRůzné cíle, například obchodní pozvánka

V regionu byla založena obchodní komora Tianjin Aid Xinjiang Enterprise

V regionu byla založena obchodní komora Tianjin Aid Xinjiang Enterprise-0

  Hotan Daily News (reportér Chen Yujun) 10. června se v průmyslovém parku Tianjin v okrese Celle konalo inaugurační zasedání asociace Tianjin Xinjiang Aid Enterprise Association (obchodní komora) v prefektuře Hotan.

V regionu byla založena obchodní komora Tianjin Aid Xinjiang Enterprise-1

   Uvádí se, že založení obchodního sdružení jménem „Aid Xinjiang“ je prvním z 19 domácích protějšků na podporu provincií a měst Xinjiang.

V regionu byla založena obchodní komora Tianjin Aid Xinjiang Enterprise-2

   Od roku 2016 přijalo přední velení Tchien-ťin Aid Sin-ťiangRůznými cílenými opatřeními, jako je vyzývání k podnikání a investování, jsme neustále zvyšovali podporu investic. Počet a rozsah podniků podporovaných Xinjiangem ze všech částí země a v různých oblastech se stále zvyšuje. Doposud bylo v Hotanu 60 podniků Xinjiang podporovaných Tianjinem s investicí více než 10 milionů juanů a celková investice přesáhne 2 miliardy juanů. Abychom vyřešili bitvu podniků, které přistály v Sin-ťiangu,Jako neefektivní organizace surovin a produktů vstupujících do a opouštějících Sin-ťiang, neefektivní komunikace s vládními funkčními odděleními, nedostatek náležitých výměn a spolupráce mezi podniky a sdílení zdrojů jsou významnějšími tématy.

V regionu byla založena obchodní komora Tianjin Aid Xinjiang Enterprise-3

   Výsledkem bylo, že za aktivní obhajoby velení fronty Tchien-ťin Aid v Sin-ťiangu a společného úsilí páteře podnikatelů Aid Xinjiang vznikla obchodní komora Tchien-ťin Aid v Sin-ťiangu.

V regionu byla založena obchodní komora Tianjin Aid Xinjiang Enterprise-4

  Založení obchodní komory dostalo pozitivní odezvu od podniků podporovaných Xinjiangem. Ve stejný den vyjádřilo svou účast více než 30 vedoucích podniků.

Li Jianshe, nově zvolený předseda obchodní komory Tianjin Xinjiang-aid, představil: „Zřízení obchodní komory má za cíl kondenzovat pověst, bohatství a popularitu podniků, chránit legitimní práva a zájmy Tianjinu podporované podniky, regulují obchodní operace a vytvářejí dobrý obraz. Naplno využijte výhod skupiny a přispějte k skokovému rozvoji oblasti Hotan a stabilitě a dlouhodobé stabilitě společnosti Xinjiang. ".