Přírodní

Fude Life Insurance Weifang Zhongzhi kompenzace velkých nemocí řeší obavy zákazníků

souhrn

Hualong.com, 13. června v 15:00 (korespondent He Qin) Pan Li ze Zhucheng, Weifang, Shandong, od roku 2012 pojišťuje sebe a svou rodinu několika pojistnými produkty v rámci Fude Life Insurance. Mezi nimi je i jeho kumulativní pojistná částka pro pojištění kritických nemocí jsou dva. Sto tisíc. Večer 5. února náhle pan Li pocítil bolest v prekordiální oblasti, závratě a bolesti zad při odpočinku.Jeho rodina

Fude Life Insurance Weifang Zhongzhi kompenzace velkých nemocí řeší obavy zákazníků

Fude Life Insurance Weifang Zhongzhi kompenzace velkých nemocí řeší obavy zákazníků-0

  Hualong. com, 13.

Fude Life Insurance Weifang Zhongzhi kompenzace velkých nemocí řeší obavy zákazníků-1

   června v 15:00 (korespondent He Qin) Pan Li ze Zhucheng, Weifang, Shandong, od roku 2012 pojišťuje sebe a svou rodinu několika pojistnými produkty v rámci Fude Life Insurance. Mezi nimi je i jeho kumulativní pojistná částka pro pojištění kritických nemocí jsou dva. Sto tisíc.

Fude Life Insurance Weifang Zhongzhi kompenzace velkých nemocí řeší obavy zákazníků-2

   Večer 5. února náhle pan Li pocítil bolest v prekordiální oblasti, závratě a bolesti zad při odpočinku. Jeho rodina okamžitě poslala pana Li do Čínské lidové nemocnice, kde mu byla diagnostikována ischemická choroba srdeční a akutní infarkt myokardu. Po operaci té noci byl pan Li osvobozen od nebezpečí.

Fude Life Insurance Weifang Zhongzhi kompenzace velkých nemocí řeší obavy zákazníků-3

   Zaměstnanci společnosti Fude Life Life Weifang Zhongzhi pro likvidaci škod kontaktovali členy rodiny pana Li, jakmile obdrželi hlášení, a informovali je o potřebných materiálech pro likvidaci škod. Nedávno pan Li podal žádost o reklamaci,Společnost prošetřila a ověřila, že pojistné na pojištění pro případ kritické nemoci pana Li činilo 204 500 juanů a kompenzace léčebných nákladů byla 7 440 juanů, celkem 21 1940 juanů. Poskytlo finanční záruku na následnou léčbu a rehabilitaci pana Li a vyřešilo obavy pana Li.

Fude Life Insurance Weifang Zhongzhi kompenzace velkých nemocí řeší obavy zákazníků-4

Pan Li s dojetím řekl: Dokud si vyberete správnou pojišťovnu a správný pojistný produkt,Pojištění musí mít příjmení „Bao“. Fude Life Insurance vždy staví zájmy zákazníků na první místo a cestou vpřed je poskytování lepších služeb likvidace škod zákazníkům. .