Domácí

Čchien-ťiang: Integrace druhů a brigády Zhongtang podporuje „zmírnění chudoby“

souhrn

Hualong.com, 13. června v 16:05 (korespondent Li Jinsha) V minulých letech, v oblasti Zhongtang, okres Qianjiang, město Chongqing, kombinující své vlastní umístění, trvá na soustředění na „jeden okres, šest parků a jednu základnu“ a energicky rozvíjí charakteristické výsadby a venkovské oblasti, cestovní ruch, podporuje integraci výsadby a cestovního ruchu a vytváří moderní modelové město cestovního ruchu. Zhongtang Township v okrese Qianjiang je 10 kilometrů od hlavního města Qianjiang.ležet v

Čchien-ťiang: Integrace druhů a brigády Zhongtang podporuje „zmírnění chudoby“

Čchien-ťiang: Integrace druhů a brigády Zhongtang podporuje „zmírnění chudoby“-0

  Hualong. com, 13. června v 16:05 (korespondent Li Jinsha) V minulých letech, v oblasti Zhongtang, okres Qianjiang, město Chongqing, kombinující své vlastní umístění, trvá na soustředění na „jeden okres, šest parků a jednu základnu“ a energicky rozvíjí charakteristické výsadby a venkovské oblasti, cestovní ruch, podporuje integraci výsadby a cestovního ruchu a vytváří moderní modelové město cestovního ruchu.

Čchien-ťiang: Integrace druhů a brigády Zhongtang podporuje „zmírnění chudoby“-1

   Zhongtang Township v okrese Qianjiang je 10 kilometrů od hlavního města Qianjiang. Nachází se mezi zemětřesením Xiaonanhai a kaňonem Balahu, dvěma scénickými místy na úrovni 4A. Od zahájení výstavby krásné vesnice v roce 2013 bylo na výstavbu infrastruktury soustředěno 6 milionů juanů z fondů krásných vesnic a dalších stavebních fondů a je vyvíjeno úsilí o vybudování parku Yangtoushan Modern Agricultural Demonstration Park, parku ekologického volného času v údolí Huayu, Yuze Vyhlídkový park a zahrada pro sběr švestek Huayu,Hluboké zpracování plantáže Camellia oleifera, lesní park Yangtoushan, ostrý průmyslový park charakteristický červenou švestkou, terénní výcviková základna Yangtoushan Timberwolves. Současně investovala finanční prostředky na instalaci pouličního osvětlení a dalšího vybavení na Náměstí lidové kultury, zrekonstruovala 36 000 metrů čtverečních řek a řek, které prošly tržním městem, vybudovala 1 km koridor pro prevenci lesních požárů v lesním parku Yangtoushan a ozeleněné 5 000 provinčních dálnic procházejících tržním městem.

Čchien-ťiang: Integrace druhů a brigády Zhongtang podporuje „zmírnění chudoby“-2

   Meter,Vylepšete a zkrášlete vzhled města. Kromě toho se zavádějí podniky subjektů, které staví park ekologického volného času v údolí Huayu, a staví se „lesní a ovocný pás 1000 mu, 200 mu květinový pás a 500 mu vodní pás“. Po dokončení se stane největším mateřským fondem zásobovací základna a ekologická zahrada v jihovýchodním Chongqingu. Vyhlídková základna, demonstrační základna venkovského cestovního ruchu.

Čchien-ťiang: Integrace druhů a brigády Zhongtang podporuje „zmírnění chudoby“-3

   Pod pohonem všech kol na turistiku a výsadbuVenkovská ekonomika celého městečka se vyvinula všestranně. K dispozici je 10 venkovských profesionálních družstev a 15 statků. Převádí se celkem 12 000 akrů půdy. Celé městečko je osázeno 5 000 akrů ostrých červených švestek.

Čchien-ťiang: Integrace druhů a brigády Zhongtang podporuje „zmírnění chudoby“-4

   roční příjem dosáhne 4 milionů juanů.

Čchien-ťiang: Integrace druhů a brigády Zhongtang podporuje „zmírnění chudoby“-5

   V roce 2016 činil příjem z cestovního ruchu více než 3 miliony juanů.

Čchien-ťiang: Integrace druhů a brigády Zhongtang podporuje „zmírnění chudoby“-6

Vyřešte problém migrujících pracovníků z více než 1 000 zbídačených domácností; 520 chudých domácností s 2 039 lidmi úspěšně zvedlo hlavu z chudoby. .