Kultura

V loňském roce Xi'an přidal 5 197 mechanických parkovacích míst, čímž se umístil na druhém místě v zemi

souhrn

Institut plánování Tsinghua Tongheng a Čínská asociace městské hromadné dopravy zveřejnily „bílou knihu o rozvoji parkovacího průmyslu v roce 2016“, která ukazuje, že počet motorových vozidel v zemi přesáhl 295 milionů, ale mezera v městském parkovišti dosáhla 50%, plus průměrná míra využití parkovacího místa Je pouze na úrovni 50%, což v současném městě způsobilo potíže s parkováním. Vedeno rostoucí poptávkou po parkování,stop

V loňském roce Xi'an přidal 5 197 mechanických parkovacích míst, čímž se umístil na druhém místě v zemi

V loňském roce Xi

  Institut plánování Tsinghua Tongheng a Čínská asociace městské hromadné dopravy zveřejnily „bílou knihu o rozvoji parkovacího průmyslu v roce 2016“, která ukazuje, že počet motorových vozidel v zemi přesáhl 295 milionů, ale mezera v městském parkovišti dosáhla 50%, plus průměrná míra využití parkovacího místa Je pouze na úrovni 50%, což v současném městě způsobilo potíže s parkováním. Vedeno rostoucí poptávkou po parkování,Rozsah investic a výstavby v parkovacím průmyslu dosáhl vysoké úrovně. V loňském roce bylo schváleno 34 zvláštních dluhopisů na výstavbu městských parkovišť v celkové výši 49,5 miliard juanů a rozsah investic v parkovacím průmyslu dosáhl 17 bilionů juanů.

V loňském roce Xi

   V roce 2016 bylo na celostátní úrovni 5,4 milionu nových parkovacích míst, přibližně 12 000 nových parkovacích projektů a celková spotřeba parkování 400 miliard juanů.

V loňském roce Xi

   Z pohledu technologie a vybaveníMechanická trojrozměrná garáž se za posledních pět let rychle rozvinula. Počet souvisejících patentů dosáhl v loňském roce 5 816, což je nárůst o 91% z 3 048 v roce 2012.

V loňském roce Xi

   moje země vybudovala 4,09 milionu mechanických parkovacích míst a umístila se na prvním místě na světě. V loňském roce dosáhl domácí prodej 13,33 miliard juanů. Pokud jde o distribuci mechanických parkovacích míst, první tři jsou Jiangsu, Zhejiang a Shaanxi, každé s více než 250 000 mechanickými parkovacími místy.

V loňském roce Xi

Shandong, Jiangsu a Henan mají nejvíce mechanické parkovací společnosti. .