Kultura

Zahájení summitového fóra o ochraně a využívání mořských biologických zdrojů

souhrn

Včera se v Kunmingu konalo Summitové fórum o ochraně a využívání mořských biologických zdrojů, které se zavázalo vybudovat mezinárodní špičkovou a autoritativní platformu pro dialog v oblasti ochrany a využívání mořských biologických zdrojů mezi Čínou a jižní Asií a Jihovýchodní Asie, podpora mořských vědeckých a technologických inovací a transformace úspěchů a udržitelný rozvoj mořského hospodářství přináší nový život. Člen stálého výboru zemského výboru strany,Viceguvernér a generální tajemník zemského výboru strany Liu Hui

Zahájení summitového fóra o ochraně a využívání mořských biologických zdrojů

Zahájení summitového fóra o ochraně a využívání mořských biologických zdrojů-0

  Včera se v Kunmingu konalo Summitové fórum o ochraně a využívání mořských biologických zdrojů, které se zavázalo vybudovat mezinárodní špičkovou a autoritativní platformu pro dialog v oblasti ochrany a využívání mořských biologických zdrojů mezi Čínou a jižní Asií a Jihovýchodní Asie, podpora mořských vědeckých a technologických inovací a transformace úspěchů a udržitelný rozvoj mořského hospodářství přináší nový život. Člen stálého výboru zemského výboru strany,Liu Huiyan, viceguvernér a generální tajemník zemského výboru provincie, se zúčastnil a přednesl projev. Huiyan Liu ve svém projevu uvedl: „Doufám, že podpořím mořské vědecké a technologické inovace a transformaci výsledků prostřednictvím výměny mořských věd a technologií, projednám hospodářskou a obchodní spolupráci a projednám vývojové trendy, vytvořím nové modely pro ochranu mořského prostředí, mořské zdroje rozvoj a námořní technické služby a podporovat ochranu a využívání mořských zdrojů na novou úroveň.

Zahájení summitového fóra o ochraně a využívání mořských biologických zdrojů-1

  „Tématem tohoto fóra je„ Marine Economic Silk Road Cooperation “, zdůrazňující mořské charakteristiky, zaměřené na rozvoj a využití mořských zdrojů, ochranu mořského prostředí a prevenci a zmírňování následků katastrof. Autoritativní odborníci doma i v zahraničí a příslušná oddělení Vlády jihoasijských a jihovýchodní Asie jsou vyzvány, aby se ujaly účasti. Fórum je rozděleno na hlavní fóra a dílčí fóra. Hlavní fórum zahrnuje trendy spolupráce zemí podél Silk Road,Mezinárodní politiky řízení mořské vědy a technologie, mořská biomedicína a funkční produkty, ochrana mořského prostředí, prevence a zmírňování mořských katastrof, ochrana a komplexní využívání mořských zdrojů.

Zahájení summitového fóra o ochraně a využívání mořských biologických zdrojů-2

   Podfóra zahrnují téma ekologické ochrany mořského prostředí a prevence a zmírňování mořských katastrof a téma mořských rybolovných zdrojů a jejich komplexního využití.

Zahájení summitového fóra o ochraně a využívání mořských biologických zdrojů-3

   Oceán je důležitým strategickým prostorem pro hospodářský a sociální rozvoj. Jedná se o důležitou oblast, která podporuje nová průmyslová odvětví a vede k novému růstu.

Zahájení summitového fóra o ochraně a využívání mořských biologických zdrojů-4

  Mořské hospodářství hraje v udržitelném rozvoji světa stále důležitější roli a jeho postavení a role se stávají stále významnějšími. Fórum zdůraznilo vlastnosti oceánu, založeného na Yunnanu, který slouží Silk Road, vyzařuje okolní oblasti a zaměřuje se na rozvoj a využívání mořských biologických zdrojů, ochranu mořského prostředí a dalších oblastí. Podpoří rozvoj mořského hospodářství.

Zahájení summitového fóra o ochraně a využívání mořských biologických zdrojů-5

(Kunming Daily reportér Wang Shaofen).