Majetek

Čtení Yue

souhrn

Kniha má svůj vlastní zlatý dům. Čtení knihy může nejen získat znalosti, ale také přinést čtenářům různé emocionální zkušenosti a životní vhledy. Aby pomohli čtenářům vybrat si knihy, reportéři z Beijing Commercial Daily spojili hodnocení a hodnocení různých knižních platforem a uspořádali seznam doporučených knih pro referenci čtenářů. Klíčové doporučení: „Touha po životě:Van Gogh Životopis "Autor: Irving Stone téma: Životopis tlačit

Čtení Yue

Čtení Yue-0

  Kniha má svůj vlastní zlatý dům.

Čtení Yue-1

   Čtení knihy může nejen získat znalosti, ale také přinést čtenářům různé emocionální zkušenosti a životní vhledy. Aby pomohli čtenářům vybrat si knihy, reportéři z Beijing Commercial Daily spojili hodnocení a hodnocení různých knižních platforem a uspořádali seznam doporučených knih pro referenci čtenářů.

Čtení Yue-2

   Klíčové doporučení: „Touha po životě:Van Goghova biografie "Autor: Irving Stone téma: Životopis Doporučený důvod: Autor byl dojat Van Goghovým obrazem s velkou vitalitou, sbírejte dopisy Van Gogha svému bratrovi, který napsal Theo, jeden od Van Gogha šel navštívit místo Stejně jako příbuzní a přátelé získali informace z první ruky a rukopis dokončili za šest měsíců a čtyři změny. V následujících třech letech však tento rukopis odmítlo 17 velkých nakladatelství ve Spojených státech.

Čtení Yue-3

  Důvodem je to, že si druhá strana myslí, že je pro někoho těžké přijmout příběhy neznámých nizozemských malířů během hospodářské krize. Až v roce 1934 autor snížil rukopis o 1/10 a britský Durangel Press neochotně vytiskl 5 000 výtisků. Dnes je však „Touha po životě“ přetištěna do 80 jazyků, distribuována desítky milionů kopií a přesunuta stovky milionů čtenářů. Krátký komentář přítele knihy: @ 今日 小熊 不 吃糖: Žádné velké umění se nevyrovná útrapám osamělého a paranoidního života.

Čtení Yue-4

   @Lycidas: Spojení písmen dohromady, vyprávěné příběhy se pohybují jako řeka. Nejprodávanější kniha "White Deer" Autor: Chen Zhongshi Popis: 50 let změny, velkolepý epický Weihe Plain, šachta čínského venkova nádherná a barevná,Šokující dlouhý posun obrazu. Rodina dvou generací potomků, soutěž o nadvládu White Deer nekonečné bitvy z generace na generaci, představení napínavého dramatu . .

Čtení Yue-5

  . . . .

Čtení Yue-6

   "ostrovní knihkupectví" Autor: Ze přidat text Popis: fenomenální celosvětový bestseller, vypráví „„ Č.

   84 Charing Cross Street “, nikdy neexistovala knižní láska,Jde o život majitele knihkupectví, ale to, co ve skutečnosti vypráví, je čtení, život a láska celého lidstva. "Pohodlná chůze sama" Autor: Jia Ping - wa profil: samotářský text pohodlného, ​​dokonalého, aby ukázal světu úžasné jednotlivce a spolu vycházeli. Z pohledu osamělosti, chůze, života a smrti, soucitu, hraček, nebe a země a personálu poskytuje mír a pohodlí těm, kteří jsou osamělí a úzkostliví. „Pokud je vám dobře slunečno: Životopis Huiyin“ Autor: pokles bílé švestky Popis: Život Huiyin je jako legenda, její narození, její krása, její talent, její zážitky jsou bědování.

   Autorova použití slov Qingli Wanzhuan, poetická nálada a legendární zkušenost Lin Huiyin zapůsobily na miliony čtenářů v knize. "Lidská slova" Autor: Wang Guowei Popis: klasický předávaný generační mistr čínské kultury, čínský orientační bod tvorby literární historie. Díky novým nápadům, pronikavým argumentům a uceleným systémům si ji vědci doma i v zahraničí vždy vážili.

   "Můj život" Autor: Lao She Popis: Multi čerpané z každodenního života, nebo životní trajektorie popisující městskou chudobu,Buď napište zajímavá fakta o životě intelektuálů, nebo popište místní zvyky a zvyky, odrážejte běžné společenské konflikty prostřednictvím běžných scén a objevte přemýšlení o přežití a osudu lidí.

.