Obchodní

Inspekční tým výboru provinční strany zodpovídá dotazy a návrhy 40 jednotkám

souhrn

Inspekční tým výboru provinční strany zodpovídá dotazy a návrhy 40 jednotkám

Inspekční tým výboru provinční strany zodpovídá dotazy a návrhy 40 jednotkám-0

  Huashang Daily News (Reporter Chen Chunping) Včera inspekční úřad výboru provinční strany oznámil na Qinfeng. com „Třinácté kolo inspekční zpětné vazby dvanáctého výboru provinční strany“, které zahrnovalo čtyři hlavní orgány provincie a některá oddělení výboru zemské strany a zemské vlády.

Inspekční tým výboru provinční strany zodpovídá dotazy a návrhy 40 jednotkám-1

  40 jednotek včetně zemského soudu a 22 vysokých škol a univerzit.

Inspekční tým výboru provinční strany zodpovídá dotazy a návrhy 40 jednotkám-2

   Podle jednotného nasazení výboru zemské strany bylo počátkem prosince 2016 plně zahájeno 13. kolo inspekcí 12. výboru zemské strany.

Inspekční tým výboru provinční strany zodpovídá dotazy a návrhy 40 jednotkám-3

  12 inspekčních týmů bylo nejprve umístěno ve 14 jednotkách, včetně Xi'an College of Arts and Sciences, Xi'an Conservatory of Music, Xi'an University of Posts and Telecommunications, a poté postupně rozmístěno ve zbývajících 26 jednotkách.

Inspekční tým výboru provinční strany zodpovídá dotazy a návrhy 40 jednotkám-4

   Po umístění každého inspekčního týmu proběhne mobilizační schůzka pro inspekci a rozmístění a budou oznámeny kontaktní informace každého inspekčního týmu během inspekčního období. Hlavní akceptace má odrážet vedení stranického výboru kontrolované jednotky a jejích členů ,Dopisy a výzvy od hlavních vůdců stranických organizací na nižší úrovni a vedoucích kádrů na důležitých pozicích se zaměřují na zprávy a úvahy o porušování politické disciplíny, organizační disciplíny, disciplíny integrity, masové disciplíny, pracovní disciplíny a životní disciplíny. Mezi 40 jednotek, které tentokrát poskytly zpětnou vazbu, patří: generální kancelář zemského výboru strany, zemský lidový kongres,Hlavní úřad zemské vlády, orgány zemské politické poradní konference, zemský pracovní výbor, úřad pro výzkum provinční strany, oddělení propagandy výboru zemské strany, škola provinční strany, úřad pro záležitosti provinční strany, úřad pro záležitosti provinční strany, odbor práce provinční strany, přední skupina výboru zemské strany pro prevenci a zacházení s úřadem pro kultovní záležitosti, politicko-právní výbor výboru zemské strany, kancelář politického výzkumu výboru zemské strany, výbor provinční pracovní strany pro kádry, zemská správní škola, zemský vyšší lidový soud,Provinční asociace pro vědu a technologii, Provinční archivy (předsednictvo), Univerzita umění a věd v Xi'an, Hudební konzervatoř v Xi'anu, Normální univerzita předškolního zařízení Shaanxi, Univerzita pošt a telekomunikací v Xi'anu, Xi'anská univerzita financí Ekonomika, Xi'an Polytechnic University, Xi'an University of Architecture and Technology, Shaanxi Radio and Television University, Xi'an Shiyou University, Xi'an Medical University, Weinan Normal University, Xi'an Aeronautical University,Shaanxi Police Vocational College, Shaanxi University of Technology, Ankang College, Shangluo College, Xi'an Institute of Physical Education, Northwest University, Yan'an University, Yulin College, Baoji College of Arts and Sciences, Xianyang Normal University. Od začátku června inspekční týmy postupně oznamovaly stav inspekcí kontrolovaným jednotkám.

Inspekční tým výboru provinční strany zodpovídá dotazy a návrhy 40 jednotkám-5

Obsah zpětné vazby zahrnuje zejména: zda vážně implementovat hlavní rozhodnutí a nasazení ústřední vlády a požadavky zemského výboru provincie;Ať už jsou funkce oddělení nebo útvaru plně vykonávány aktivně, proaktivně a plně; během inspekce zjistil inspekční tým nějaké problémy s kádry a zaměstnanci a návrhy na nápravu předložené inspekčním týmem zemského výboru strany příslušné jednotky atd. (Chcete-li získat konkrétní zpětnou vazbu k inspekci, přihlaste se prosím na Qinfeng. com, China Business Network). .