Průzkum

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“

souhrn

Očekává se, že první tramvajová linka T1 reportéra Zhang Si Huazhonga bude uvedena do zkušebního provozu na konci příštího měsíce. Již více než dva měsíce probíhá řada T1 Chedu intenzivním laděním a spuštěním každý den. Včera reportér zažil 16,8 kilometrů vyhlídkovou trasu na trati T1 jako časný nástupce samořízeného vozu. Při průměrné rychlosti asi 30 kilometrů za hodinu trvalo reportérovi dokončení běhu déle než 30 minut.

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“-0

 Očekává se, že první tramvajová linka T1 reportéra Zhang Si Huazhonga bude uvedena do zkušebního provozu na konci příštího měsíce. Již více než dva měsíce probíhá řada T1 Chedu intenzivním laděním a spuštěním každý den. Včera reportér zažil 16,8 kilometrů vyhlídkovou trasu na trati T1 jako časný nástupce samořízeného vozu.

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“-1

  Při průměrné rychlosti asi 30 kilometrů za hodinu trvalo reportérovi dokončit závod déle než 30 minut.

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“-2

 Krajina T1, která je překvapením, že prochází původní ekologickou zelenou plící od průmyslové civilizace, se stala novou vizitkou města.

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“-3

  Zároveň jsou podle úvodů příslušných útvarů a odborníků shrnuty čtyři „vrcholy“ první Wuhanovy tramvaje. Nejpohodlnější autobus metra bezproblémově spojuje vlaky metra T1 Line Wheel Square Station a Line 3 Zhuanyang Avenue Station Bezplatný transfer pro občany žijící v Junshan na Square Square Station nyní trvá asi 90 minut a v budoucnu to bude trvat jen asi 40 minut. S autobusem se bude moci spojit nejméně 17 z 23 stanic podél tramvajové linky a 7 bude upraveno a včera v 9.

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“-4

 03 ráno budou přidány 4 nové autobusové linky.

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“-5

 Uprostřed silnice západně od křižovatky Zhuanyang Avenue a Dongfeng Avenue se na dvouproudový zelený koberec pomalu přiblížila oranžová a bílá moderní tramvaj a tiše zastavila na nástupišti. Řidič je zaneprázdněn zaznamenáváním údajů o jízdě. O tři minuty později vydal dva řinčivé zvuky a vytrvale vyrazil. Poté v 9:20 a 38Vstoupily a opustily stanici další dvě auta.

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“-6

  Uvádí se, že existuje 13 tramvají, které jezdí denně od 6:00 do 21:00, s průměrnou rychlostí 25 až 30 kilometrů a maximálně 50 až 60 kilometrů za hodinu. ovládání rychlosti a noční čas.

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“-7

  Odlaďování provozu a školení různých indikátorů, jako je řízení, parkování plošiny, nouzové brzdění, akumulace energie, komunikace a signální světla.

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“-8

 Reportér viděl, že elektronický displej na plošině posouval čas příjezdu vozidla. Na obou stranách nástupiště jsou podzemní chodby, které jsou spojeny s východy C a D stanice Zhuanyang Avenue na lince 3.

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“-9

  Jelikož je výtah stále v provozu, ještě nebyly dokončeny další podpůrné práce a oba průchody byly ještě nebylo otevřeno. Energeticky nejúčinnější várka tramvají objednaná společností Wuhan, která spotřebuje méně než 2 jüany na kilometr,Všude je špičková technologie. Tramvaj má délku více než 36 metrů a je v současné době nejdelší tramvají v Číně. Skládá se ze 4 částí a je prostorná a světlá.

Reportér Morning News řídil tramvajovou linku T1 „první adoptivní“-10

  Prostřednictvím jasného „panoramatického střešního okna“ si více než 300 lidí může vychutnat nádhernou scenérii za oknem najednou šťastně. Úspora energie než „pletené“ tramvaje jsou energeticky účinné ve srovnání s běžnými „pletenými“ tramvajemi. Při jízdě po rovných silnicích je mezi nimi malý rozdíl ve spotřebě energie, ale když se setkáte s jízdními podmínkami nebo s brzděním, moderní tramvaje dokáží přeměnit více než 85% kinetické energie na elektrickou pro recyklaci, což může ušetřit energii přibližně o 30 %. Cestování na 1 km spotřebuje pouze 2,8 kWh elektřiny, což je méně než 2 jüany na kilometr, na základě standardu 6,4 juanu za kilowatthodinu průmyslové elektřiny.

  Linka T1 rychlého skladování a nabíjení energie po dobu 8 kilometrů za minutu běží na celé lince bez kontaktní sítě.

 Vozidlo je poháněno palubním superkondenzátorovým prvkem pro skladování energie vyvinutým nezávisle v Číně.

  Matka vozidla pochází od společnosti CRRC Zhuzhou Electric Locomotive Co. , Ltd.

  a její zástupce generálního ředitele Chen Cheng představil, že podle technologie napájení u superkondenzátoru lze nabíjení dokončit mezi zastávkami tramvají a nástupištěm, nabíjení po dobu 20 sekund, může běžet tři nebo čtyři kilometry a nabíjení po dobu 8 kilometrů za minutu.

 Nízkopodlažní vůz je jako chůze po zemi.

  Další výkonnou technologií moderních tramvají je nízkopodlažní, tj. Podlaha vozu je pouze 32 cm od země. Když tramvaj dorazí na stanici, občané budou chodit po zemi, jako by byli na zemi, což je obzvláště výhodné pro osoby se zdravotním postižením. Starší a děti jezdí.

  Tramvaj se rozjel hladce a stěží cítil otřes těla. Při jízdě je téměř tichý, není zde žádný hrbolatý pocit a je stabilnější než metro. Otázka: Existují v historii Wuhan tramvaje? V dnešní době má Wuhan velké množství konvenčních autobusů, BRT a metra. Proč musí Wuhan používat tramvaje? Existuje v historii Wuhan tramvaj? Za tímto účelem reportér pohovoril s odborníky na dopravu,Profesor Zhao Xianyao, School of Transportation Science and Engineering, Huazhong University of Science and Technology.

  Zhao Xianyao, narozený v roce 1941, vyrostl ve Wu-chanu. Pan Zhao prohlásil: „Před osvobozením ve Wu-chanu nebyly žádné tramvaje.

  V té době nebyly v Pekingu, Šanghaji, Šen-jangu a Hongkongu.

  Nikdy jsem o nich neslyšel.

  ve Wu-chanu. Trolejbusy byly otevřeny v roce 1957.

  Od Hankou Sanmin Road po Wuchang Dadongmen. „Lao Zhao také žertem řekl:„ Pokud je ve Wuhanu nějaký, musel jsem tam sedět. Byl jsem ve Wuhanu v předvečer osvobození. V té době mi bylo sedm nebo osm let.

  „Zhao Lao uvedl, že moderní tramvaje jsou novým způsobem veřejné dopravy ve Wu-chanu. Kromě úspory energie a ochrany životního prostředí a zlepšených funkcí osobní dopravy existuje také cestovní ruch,Vlastnosti památek a volného času. Zhao Lao však také uvedl, že tramvaje zabírají hodně místa a nejsou vhodné pro použití ve starých městských oblastech s úzkými uličkami a úzkými uličkami. Jejich výhody při spojování městských oblastí a odlehlých předměstí jsou však zřejmé a mohou se stát novou kartou města.

  Nejkrásnější od průmyslové civilizace přes původní ekologii zelené plíce, reportéři, kteří řídili sami, a zažili celou cestu linky T116. 8 kilometrů krajiny, pociťujte překvapení procházející původní ekologickou zelenou plící od průmyslové civilizace.

  S průměrnou rychlostí asi 30 kilometrů za hodinu trvalo reportérovi dokončit závod jen déle než 30 minut.

  Je svědkem toho, že tramvaj z ulice Ču-jang odbočuje doleva na Čečenskou západní silnici, vede po ulici Houguanhu, poté odbočuje doleva na silnici Qin Li č. 3, vstupuje na silnici Zhushan č. 2 lemovanou stromy a poté stoupá na vyvýšený most přes Peking - Zhuhai dálnice. Jděte nahoru na Phoenix Avenue na konec, který se nachází na stanici Deshenggang na křižovatce Heguanlianhu Avenue.

  V Čečensku je linka T1 položena jako zelený koberec uprostřed silnice. Na obou stranách jsou nové třípruhové asfaltové silnice, které dodávají chlad modernímu průmyslu vitalitu. Projděte se po Houguanhu Avenue v hustě osídlené oblasti, kde se nachází komunita a škola, dokud nevyjdete z průmyslového parku Gree,Odbočte doleva na lince T1 a zahněte na silnici Qu Li San a po průjezdu přes silnici Qu Li Nan přijedete k jezeru Zhushan. Vlevo je vlnící se jezero s modrými vlnami a vpravo jsou hory s vysokou trávou a létajícími orly a hřebeny v dálce se vlní.

  Oběžná dráha šla přímo do horské stezky. Reportér viděl satelitní navigací, že silnice není pojmenována, a nově instalovaná dopravní značka označovala Zhushan 2nd Road. Nazvat tuto cestu nejkrásnější scenérií na celé trati T1 si zaslouží své jméno. Mnoho občanů se procházelo po asfaltových silnicích po obou stranách jízdního pruhu a pohodlně kráčeli po horských stezkách a poslouchali šepot cikád a ptáků.

  Jen z údolí se cítím znovu velkolepě. Tramvaj odbočila doprava na Phoenix Avenue, jedním dechem vylezla na Phoenix Bridge a překročila rychlostní komunikaci Peking-Ču-chaj. Celková délka mostu Phoenix je 395 metrů,Maximální podélný sklon je 4,0% a vypadá to, že fénix roztahuje křídla ze strany.

  Jedná se o první most na světě, který protíná hlavní silnici dálnice na národní úrovni. Jak zajistit bezpečnost po otevření nejchytřejších 33 křižovatek s inteligentní manuální mobilizací tramvajových linek? Jak se vyhnout „soubojům“ s jinými druhy dopravy? Reportér viděl, že podél linie T1 jsou zábradlí výšky poloviny osob. Kromě semaforů pro sociální vozidla je každá křižovatka vybavena také speciálními semafory pro tramvaje.

  Semafory jsou „modré, žluté a bílé“. Bílá představuje dopravu.

  Když svítí modré světlo, je doprava zakázána a žluté světlo je pro boční provoz. , Včetně odbočení doleva a doprava. „Inteligentní propojení speciálních signálních světel tramvají a signálních světel sociálních vozidel,V případě potřeby se na křižovatce rozsvítí signální světla sociálních vozidel ve všech směrech červeně, aby bylo zajištěno, že tramvaje projdou přednostně. "Kromě inteligentního zabezpečení je třeba přidat druhý umělý" firewall ".

  Na křižovatce Čečengské západní silnice a Čečengské třídy jsou ve službě dva pomocní policisté, Zhang Zhongyun a Fu Chuming. Zhang Zhongyun řekl novinářům:Každá křižovatka na trati je ve službě každý den od 6:00 do 21:00, se dvěma směnami ve dvou časových intervalech.

  Řekl, že kdykoli se tramvaj blíží ke křižovatce, obdrží prostřednictvím vysílačky upozornění a okamžitě mává vlajkou a píšťalkou uprostřed silnice, aby varovala chodce, že je zakázáno projíždět vozidly. „Někdy však stále existují lidé, kteří pokyny nedodržují, a když je uvidí přicházet tramvaj, násilně je okradou. "Reportér na cestě počítal.

  Na celé cestě bylo 36 křižovatek a 33 signálních světel. Reportér viděl, že chodci rozsvícenými červenými světly a přecházejícími přes trať se často stávají, zejména v hustě obydlených oblastech podél Houguanského jezera, a dokonce Existují také obyvatelé, kteří venčí své psy na trávníku. Z tohoto důvodu příslušná osoba odpovědná za společnost Wuhan Chedu Hyundai Tram Company uvedla:„Tramvaj je rychlá, dlouhá, těžká a dlouhá na brzdnou dráhu.

Vyzýváme občany, aby přísně dodržovali pravidla silničního provozu a nezacházeli se svým životem jako s maličkostí!“.