Zprávy

Komunita Jiangnan ve městě Zhongtang získala titul „Národní komunita plné zaměstnanosti“

souhrn

Další komunita „národní značky“ v Dongguan Dongguan Time Network News Nedávno ministerstvo lidských zdrojů a sociálního zabezpečení oznámilo čtvrtou várku národních komunit s plným zaměstnáním (194). Komunita Jiangnan ve městě Zhongtang, naše město získalo titul „ Národní komunita pro plnou zaměstnanost. “Je to jediná komunita v našem městě, která získala tuto dávku plně zaměstnaných komunit na úrovni státu. V současné době je v provincii Kuang-tung úspěšně úspěšně celkem 22 komunit

Komunita Jiangnan ve městě Zhongtang získala titul „Národní komunita plné zaměstnanosti“

Komunita Jiangnan ve městě Zhongtang získala titul „Národní komunita plné zaměstnanosti“-0

  Další komunita „národní značky“ v Dongguan Dongguan Time Network News Nedávno ministerstvo lidských zdrojů a sociálního zabezpečení oznámilo čtvrtou várku národních komunit s plným zaměstnáním (194).

Komunita Jiangnan ve městě Zhongtang získala titul „Národní komunita plné zaměstnanosti“-1

   Komunita Jiangnan ve městě Zhongtang, naše město získalo titul „ Národní komunita pro plnou zaměstnanost.

Komunita Jiangnan ve městě Zhongtang získala titul „Národní komunita plné zaměstnanosti“-2

   “Je to jediná komunita v našem městě, která získala tuto dávku plně zaměstnaných komunit na úrovni státu. V současné době bylo celkem 22 komunit v provincii Kuang-tung úspěšně identifikováno jako komunity s úplným zaměstnáním na národní úrovni.

Komunita Jiangnan ve městě Zhongtang získala titul „Národní komunita plné zaměstnanosti“-3

  Kromě vybrané komunity Jiangnan ve městě Zhongtang již byla zahrnuta komunita Huaide ve městě Humen. Podle předpisů musejí komunity plně zaměstnaných na národní úrovni splňovat čtyři standardy, a to: míra zaměstnanosti pracovníků s pracovní schopností a touhou po zaměstnání, registrovaných nezaměstnaných osob a osob s obtížemi při hledání zaměstnání v jurisdikci nesmí být nižší než 95% a žádné osoby, které jsou nezaměstnané déle než šest měsíců ;Bude zaregistrováno 100% lidí, kteří splňují požadavky na registraci zaměstnání a nezaměstnanosti v jurisdikci, a alespoň jedné osobě se pomůže dosáhnout zaměstnání do jednoho měsíce po identifikaci rodiny s nulovým zaměstnáním; existuje spolehlivá služba zaměstnanosti a pracovní systém řízení zaměstnanosti a záruky existují tři po sobě jdoucí roky Neexistuje účinná stížnost masy na služby zaměstnanosti; byla identifikována jako komunita plné zaměstnanosti na úrovni hvězd v provincii (regionu, městě),Pracovní metody a pracovní opatření jsou inovativní, se silnou typičností a demonstrativností. Reportér se z Městského úřadu pro lidské zdroje dozvěděl, že již v roce 2006 začal Dongguan komplexně prosazovat vybudování veřejné platformy služeb zaměstnanosti a stal se prvním městem v provincii, které dokončilo výstavbu místní veřejné služby zaměstnanosti a implementovalo městsko-venkovská koordinovaná politika zaměstnanosti. Podpora rozšiřování různých služeb zaměstnanosti na místní úroveň, poskytování bezplatných „jednorázových“ veřejných služeb zaměstnanosti, jako je odborné vedení, politické konzultace, doporučení týkající se zaměstnání, podnikatelské konzultace, školení dovedností, řešení sporů a řešení pro městské a městské venkovští pracovníci poblíž.

Komunita Jiangnan ve městě Zhongtang získala titul „Národní komunita plné zaměstnanosti“-4

Související odkazy 9 komunit s plnou zaměstnaností na provinční úrovni v Dongguanu ★ Komunita Liaobu Hengkeng ★ Komunita Changan Wusha ★ Komunita Human Nanzha ★ Komunita Guancheng Boxia ★ Komunita Zhangmutou Zhangluo ★ Komunita lesní vesnice Tangxia ★ Komunita Humen Huaide ★ Komunita Nancheng Baima ★ Zhongtang Jiang Společenství.