Právní

„Malé“ inspektory „Velké“ Energie kultivují bezpečnost potravin „Nová síla“

souhrn

China Economic Net, Peking, 14. června (Reporter Wu Xiaowei) Strážení bezpečnosti potravin pro děti se stává středem pozornosti. Za účelem vytvoření vědeckého stravovacího konceptu pro zdraví dětí, zlepšení úrovně znalostí o bezpečnosti potravin a následného ovlivňování lidí v jejich okolí, se stane „novou silou“ pro společné řízení bezpečnosti potravin ve společnosti, China Economic Net a Fengtai District Food and Drug Administration of Fengtai and Beijing together

„Malé“ inspektory „Velké“ Energie kultivují bezpečnost potravin „Nová síla“

„Malé“ inspektory „Velké“ Energie kultivují bezpečnost potravin „Nová síla“-0

  China Economic Net, Peking, 14. června (Reporter Wu Xiaowei) Strážení bezpečnosti potravin pro děti se stává středem pozornosti. Za účelem vytvoření vědecké stravovací koncepce pro zdraví dětí, zlepšení úrovně znalostí o bezpečnosti potravin a ovlivnění lidí v jejich okolí a stala se „novou silou“ pro společné řízení bezpečnosti potravin ve společnosti, China Economic Net a Fengtai District Food and Drug Administration ve Fengtai a Pekingu společně vstoupili do Pekingu.

„Malé“ inspektory „Velké“ Energie kultivují bezpečnost potravin „Nová síla“-1

   Základní škola Xima Jinrun v okrese Fengtai,Vyškolených 11 „malých supervizorů“ v oblasti šíření zpráv a znalostí o bezpečnosti potravin. Han Xiao, reportér z China Economic Net, učí malého dispečera znalosti šíření zpráv.

„Malé“ inspektory „Velké“ Energie kultivují bezpečnost potravin „Nová síla“-2

   Během polední přestávky vešel reportér China Economic Net Han Xiao do učebny základní školy Západní Malajsie Jinrun. Sdílením některých případů nedávných zpráv, které přitahovaly velkou pozornost, a „malého nadřízeného“Vyměnili jsme si znalosti o šíření zpráv a metodách a dovednostech psaní. Han Xiao vysvětlil studentům „jak provádět rozhovory“, „co je zpravodajská zpráva (psaní)“ a „jak pořizovat fotografie“ jednoduchým jazykem. domácí úkol pro koncipování rozhovorů za účelem kultivace jejich komplexních kvalit ve všech aspektech.

„Malé“ inspektory „Velké“ Energie kultivují bezpečnost potravin „Nová síla“-3

  Dále budou „malí supervizoři“ plně využívat výhod „malých reportérů“ při následných činnostech kampusu pro bezpečnost potravin, při rozhovorech a psaní toho, co vidí a slyší o otázkách bezpečnosti potravin.

„Malé“ inspektory „Velké“ Energie kultivují bezpečnost potravin „Nová síla“-4

   Cai Xu, inspektor z Centra pro sledování bezpečnosti potravin a léčiv v okrese Fengtai v Pekingu, vysvětlil znalosti malých potravin malým dozorcům. Cai Xu, inspektor z Monitorovacího centra bezpečnosti potravin a drog v okrese Fengtai v Pekingu, začal s stravovacími návyky. Propagujte dietní koncept „jíst méně slaných a mastných potravin a jíst více zeleniny a ovoce“ a vyprávět studentům skutečné příběhy o donucovacích pracích a varovat všechny, aby nechodili nakupovat jídlo do nelicencovaných stánků.

„Malé“ inspektory „Velké“ Energie kultivují bezpečnost potravin „Nová síla“-5

   Ve třídě Cai Xu také představil 11 „malým supervizorům“ základní znalosti o nutričním štítku, podmínkách skladování a dalších informacích při nákupu potravin. „Mléko je dobrá věc, ale musí se skladovat za určitých podmínek.

„Malé“ inspektory „Velké“ Energie kultivují bezpečnost potravin „Nová síla“-6

   Cena mléka, které kupujeme, je obecně úměrná obsahu bílkovin. “ Vedoucí společnosti Xiaoxiao se účastnili testů bezpečnosti potravin na místě. Cai Xu také provedl rychlý test vzorků mléka na místě.

„Malé“ inspektory „Velké“ Energie kultivují bezpečnost potravin „Nová síla“-7

   Porovnáním barvy reagencií studenti jasně viděli, že obsah živin v mléce, které přinesl, byl stejný jako na štítku s obsahem živin. Cai Xu vyjádřil naději, že tyto znalosti mohou být šířeny příbuzným, přátelům a spolužákům v jeho okolí prostřednictvím „malých supervizorů“, aby podpořili vytvoření systému sociální správy věcí veřejných v oblasti bezpečnosti potravin. Pod vedením Úřadu Komise pro bezpečnost potravin Státní rady a Státního úřadu pro kontrolu potravin a léčiv tuto akci pořádala China Economic Net, China Food Safety 30 Forum,Čínské sdružení mlékárenského průmyslu, Pekingský okres Fengtai, Správa potravin a léčiv, Pekingská základní škola Xima Jinrun atd.

„Malé“ inspektory „Velké“ Energie kultivují bezpečnost potravin „Nová síla“-8

Jako organizátoři, Centrum výměny informací o potravinách a výživě Kexin a Aliance pro vědu a komunikaci v oblasti výživy a výživy jako spoluorganizátoři, společná akce s více stranami Je to také jedna z řady aktivit Národního týdne publicity bezpečnosti potravin v roce 2017 zaměřených na veřejné sociální aktivity popularizace vědy o bezpečnosti potravin pro studenty základních a středních škol. .