Sdružení

Od července do září zahájí Tianjin speciální vlak „Jinhe“ pro cestu do Sin-ťiangu

souhrn

Xinhua News Agency, Tianjin, 14. června (Reporter Fu Guangyu) Reportér se od protějšku Tianjin v ústředí pracovních sil v Sin-ťiangu dozvěděl, že v polovině července, srpna a září tohoto roku zahájí Tianjin tři speciální turistické vlaky, aby uspokojily „posezení občanů“ "" Školení v Sin-ťiangu "poptávka po cestování. Podle zpráv bude první turistický vlak "Jinhe" odjíždět ze stanice Tchien-ťin 16. července ve 13:20.

Od července do září zahájí Tianjin speciální vlak „Jinhe“ pro cestu do Sin-ťiangu

Od července do září zahájí Tianjin speciální vlak „Jinhe“ pro cestu do Sin-ťiangu-0

  Xinhua News Agency, Tianjin, 14. června (Reporter Fu Guangyu) Reportér se od protějšku Tianjin v ústředí pracovních sil v Sin-ťiangu dozvěděl, že v polovině července, srpna a září tohoto roku zahájí Tianjin tři speciální turistické vlaky, aby uspokojily „posezení občanů“ "" Školení v Sin-ťiangu "poptávka po cestování.

Od července do září zahájí Tianjin speciální vlak „Jinhe“ pro cestu do Sin-ťiangu-1

   Podle zpráv bude první turistický vlak "Jinhe" odjíždět ze stanice Tchien-ťin 16. července ve 13:20.

Od července do září zahájí Tianjin speciální vlak „Jinhe“ pro cestu do Sin-ťiangu-2

  Celá cesta je 15 dní. Během cesty si návštěvníci mohou užít Dunhuang, „Věčné umění hlavního města“, „Navždy západní regiony, Živé starověké město“ Kašgar, „Svět světové nefritové město, Slavné město Silk Road“ Hotan a Korla, místo, které musí projít středem část starověké Hedvábné stezky.

Od července do září zahájí Tianjin speciální vlak „Jinhe“ pro cestu do Sin-ťiangu-3

   „Rodné město melounů a ovoce, země písní a tanců“, Turpan, „země sangma, země ryb a rýže“Deset měst, včetně Zhangye, má jedinečnou přírodní krajinu a kulturní zvyky a můžete také ochutnat různé místní občerstvení. Turistický vlak „Jinhe“ poskytuje po celou dobu cesty společnost China Railway Travel Service.

Od července do září zahájí Tianjin speciální vlak „Jinhe“ pro cestu do Sin-ťiangu-4

   Využívá nově zrekonstruovanou klimatizovanou karoserii pekingského železničního úřadu. K dispozici je vlak Wifi, karaoke jukebox, jídelní bar a další zařízení.

Od července do září zahájí Tianjin speciální vlak „Jinhe“ pro cestu do Sin-ťiangu-5

  Speciální vlak zahrnuje jídlo po celou cestu a v boxu je 24 hodin služeb profesionální letušky.

Od července do září zahájí Tianjin speciální vlak „Jinhe“ pro cestu do Sin-ťiangu-6

K obohacení života na cestě budou pořádány šachové a karetní hry, zdravotní semináře, karaoke a další aktivity. Li Wenyun, zástupce vrchního velitele předního velení Tianjinova protějšku v práci Sin-ťiangu, uvedl, že od roku 2010 podporuje Tianjinův protějšek v oblasti Sin-ťiang v oblasti Hotan Cele,Otevření zvláštních turistických vlaků v okresech Yutian a Minfeng umožní občanům účastnícím se delegace lépe porozumět výsledkům pomoci Xinjiangu v posledních letech a podpořit výměny mezi těmito dvěma místy. .