Obchodní

Poštovní spořitelna dokončuje první blockchain pro forfaiting mezibankovní transakce

souhrn

Chinanews.com, 18. září. Před několika dny, po interním zkušebním provozu, China Postal Savings Bank úspěšně dokončila první sekundární tržní jmění založené na blockchain technologii pomocí blockchain forfaiting obchodní platformy (U-chain platforma) bankovní transakce označuje úspěšnou implementaci obchodu s finančními prostředky Poštovní spořitelny v Číně na základě technologie blockchain. Blockchain forfaiting obchodní platforma Poštovní spořitelny (platforma řetězce U) je

Poštovní spořitelna dokončuje první blockchain pro forfaiting mezibankovní transakce

Poštovní spořitelna dokončuje první blockchain pro forfaiting mezibankovní transakce-0

  Chinanews. com, 18. září. Před několika dny, po interním zkušebním provozu, China Postal Savings Bank úspěšně dokončila první sekundární tržní jmění založené na blockchain technologii pomocí blockchain forfaiting obchodní platformy (U-chain platforma) bankovní transakce označuje úspěšnou implementaci obchodu s finančními prostředky Poštovní spořitelny v Číně na základě technologie blockchain.

Poštovní spořitelna dokončuje první blockchain pro forfaiting mezibankovní transakce-1

   Blockchainová obchodní platforma Poštovní spořitelny pro forfaiting (platforma řetězce U) je vedena Poštovní spořitelnou. United Technology Corporation v reakci na upgrady poptávky na trhu spustila inteligentní, pohodlnou a bezpečnou obchodní transakční platformu pro financování obchodu, kterou společně vydaly China Financial Technology Innovation Alliance a Blockchain Finance Research Center of Tsinghua School of Economics and Management. Cena případu “.

Poštovní spořitelna dokončuje první blockchain pro forfaiting mezibankovní transakce-2

   Inovace platformy U-řetězce Poštovní spořitelny v Číně je založena na technologii Hyperledger Fabric v rámci Linux Foundation. Technologie Zero blockchain vytvořila obchodní platformu se čtyřmi základními funkcemi, včetně mezibankovního tuzemského akreditivu s úplným zpracováním transakcí v řetězci, obchodování informací o finančních aktivech pod domácím akreditivem, transakcí s aktivy a řízení obchodního celého procesu a dosáhlo pěti hlavních funkcí. Hlavní výhody: Za prvé, optimalizací procesu spolupráce v oblasti informačních technologií, multidimenzionálním zlepšením efektivity podnikového zpracování;Druhým je účinné posílení vzájemné důvěry subjektů transakcí a snížení úvěrového rizika prostřednictvím technických charakteristik distribuované účetní knihy blockchainu; třetím je dosažení objektivity a bezpečnosti informací o transakcích pomocí jedinečné technologie šifrování blockchainu; čtvrtým je sdílení prostřednictvím Funkce blockchain technologie k dosažení rovnosti transakcí, transparentnosti informací a spolupráce prospěšné pro všechny; pátá je podpora dvou režimů rozhraní aplikačního programování (API) a přístupu na internetovou stránku,Přístup na platformu je pohodlný a rychlý.

Poštovní spořitelna dokončuje první blockchain pro forfaiting mezibankovní transakce-3

   Nejnovější technologický vývoj, jako je blockchain, mobilní platby a umělá inteligence, měl zásadní dopad na transformaci a modernizaci komerčních bank. Výškové úrovně bankovního podnikání v budoucnu budou do značné míry záviset na hlavních výhodách banky ve vývoji finančních technologií. Poštovní spořitelna v Číně uchopuje impuls vývoje finančních technologií a pečlivě sleduje směr vývoje národní informatizace. Zavázáno budovat finanční ekosystém založený na blockchainové technologii.

Poštovní spořitelna dokončuje první blockchain pro forfaiting mezibankovní transakce-4

   Již v roce 2016 spustila Poštovní spořitelna v Číně první systém úschovy aktiv na bázi blockchainu v čínském bankovním průmyslu.

Poštovní spořitelna dokončuje první blockchain pro forfaiting mezibankovní transakce-5

   V dalším kroku bude Poštovní spořitelna v Číně pokračovat v prosazování konceptu otevřené spolupráce a v prohlubování rozvoje inteligentního bankovního ekosystému založeného na komplexním systému.

Poštovní spořitelna dokončuje první blockchain pro forfaiting mezibankovní transakce-6

  Inovace produktu „Blockchain + trade finance“ podporuje nové uplatnění technologie block chain v oblasti financování obchodu a umožňuje financování obchodu prostřednictvím technologie block chain sloužit reálné ekonomice a široké veřejnosti s vyšší efektivitou a nižšími náklady. a lépe sloužit potřebám země a společnosti.

Poštovní spořitelna dokončuje první blockchain pro forfaiting mezibankovní transakce-7

Zodpovědný redaktor: Zhao Ziniu Klíčová slova článku:Forfaiting Mezibankovní transakce Blockchain Horká doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance, abyste mohli 24 hodin denně vysílat nejnovější finanční informace a videa, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód (sinafinance).