Zápas

Konference o názvu města se konala v roce 2017

souhrn

13. června se konala celoměstská odborná konference o titulních dílech v roce 2017. Na schůzce se konaly `` Oznámení o tisku a distribuci & lt; 2017 Nanjing City Professional Title Work Points & gt; '', `` O tisku a distribuci & lt; 2017 Národní, provinční a obecní profesní tituly (profesionální tituly) Kvalifikace) Časový harmonogram zkoušek & gt; Oznámení, „O tisku a distribuci & lt; 2017 Nanjing City

Konference o názvu města se konala v roce 2017

Konference o názvu města se konala v roce 2017-0

  13. června se konala celoměstská odborná konference o titulních dílech v roce 2017. Na zasedání byly vydány dokumenty jako „Oznámení o vydání“, „Oznámení o vydání“, „Oznámení o vydání“ a další dokumenty. Téměř 200 lidí Setkání se zúčastnili vedoucí představitelé a osoby odpovědné za profesní tituly sdružení a velkých zaměstnavatelů.

Konference o názvu města se konala v roce 2017-1

  Na setkání Ji Ruxian, ředitel Odboru odborného a technického personálního managementu (Úřad práce) Městského úřadu pro lidské zdroje a sociální zabezpečení, předal příslušného ducha země a provincie ohledně reformy systému talentů a systém titulů a zaměřil se na interpretaci „Klíčových bodů práce na názvu města Nanjing v roce 2017“. Zhou Zhong, zástupce ředitele Městského úřadu pro lidské zdroje a sociální zabezpečení, provedl hloubkovou analýzu současných problémů a nesnází při stavbě odborného a technického personálu. Určete hlavní cíle a obsah práce na určité časové období v budoucnosti a proveďte celkové nasazení pro práci s názvem pracovní pozice města v roce 2017.

Konference o názvu města se konala v roce 2017-2

   V roce 2017 bude práce profesionálních titulů v našem městě důkladně implementovat ducha příslušných národních a provinčních dokumentů o reformě systému profesních titulů, bude pečlivě sledovat hlavní linii reformy a bude dále podporovat „delegování, správu a služby“ práce s profesionálním titulem. Od roku 2017 budou všechny vysokoškolské vysoké školy a univerzity delegovány do řady vysokých a vysokých školZprostředkující a elementární hodnotící orgán; zcela zrušit cizojazyčné a počítačové požadavky příslušných profesních titulů v podmínkách hodnocení pro střední a vyšší odborné tituly; revidovat podmínky hodnocení pro aplikaci a hodnocení různých středně odborných a technických kvalifikací v našem městě a nepoužívat dokumenty jako omezující podmínky pro hodnocení aplikovaných talentů; je objasněno, že státní zaměstnanci se od roku 2017 nebudou podílet na hodnocení profesních a technických talentových titulů;Odblokujte zelený kanál pro aplikaci profesionálních titulů a udělejte výjimku z deklarace profesionálních titulů na vysoké úrovni pro vynikající podnikové inženýrství a ekonomické profesionální a technické pracovníky; úplně zrušte počáteční poplatky za střední a juniorské profesionální tituly; vylepšete systém veřejných služeb vytvořit úplné pokrytí, mnohostrannost a jednotné kontaktní místo Platforma služeb hodnocení profesionálních titulů zjednodušila postupy deklarace profesionálních titulů a odkazy na recenze a neustále zlepšovala úroveň profesionálních titulů.

Konference o názvu města se konala v roce 2017-3

Zdroj: Městský úřad pro lidské zdroje a sociální zabezpečení.