Cestovní ruch

Příručka pro vydávání a předplatné Water Shares 14. června

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 13. června, podle oznámení burzy cenných papírů provedla společnost Shenzhen Water New Materials Co., Ltd. online předplatné dne 14. června 2017. Celkový počet vydaných akcií je tentokrát 19 608 milionů akcií a 19 608 milionů akcií je vydáno online, což představuje 100% z celkového počtu vydaných akcií tentokrát. Tento problém

Příručka pro vydávání a předplatné Water Shares 14. června

Příručka pro vydávání a předplatné Water Shares 14. června-0

  Securities Times (www. stcn. com), 13.

Příručka pro vydávání a předplatné Water Shares 14. června-1

   června, podle oznámení burzy cenných papírů provedla společnost Shenzhen Water New Materials Co. , Ltd. online předplatné dne 14.

Příručka pro vydávání a předplatné Water Shares 14. června-2

   června 2017.

Příručka pro vydávání a předplatné Water Shares 14. června-3

   Celkový počet vydaných akcií je tentokrát 19 608 milionů akcií a 19 608 milionů akcií je vydáno online, což představuje 100% z celkového počtu vydaných akcií tentokrát. Všechny akcie vydané tentokrát jsou nové akcie a převod starých akcií nebude zajištěn. [Profil společnosti] Společnost má dvě výrobní základny a tři centra výzkumu a vývoje.

Příručka pro vydávání a předplatné Water Shares 14. června-4

   Společnost má výrobní linku založenou na dovážených zařízeních, jako jsou WP, BUSS, LEISTRITZ a TOSHIBA. Po téměř 20 letech akumulace a rozvoje průmyslu se Water nyní stala národním technologicky vyspělým podnikem, Centrem pro výzkum a vývoj v oblasti strojírenské technologie v Guangdongu, Centrem pro výzkum a vývoj v oblasti technologie speciálních vláken v Shenzhen pro speciální technologie,Průmyslové-univerzitní-výzkumné středisko univerzity v S'-čchuanu, 10 nejlepších podniků v čínském průmyslu speciálních polymerů, 100 největších podniků s největším potenciálem rozvoje v Číně, provincie Guangdong, které dodržují smlouvy a zajišťují úvěry, Shenzhen 100 nejlepších podniků kvality, Shenzhen nejlepší Zaměstnavatel pro malé a střední podniky. Má více než 200 domácích i zahraničních patentů na vynálezy s nezávislými právy na duševní vlastnictví a opakovaně získal ocenění za vědecký a technologický pokrok vydávané vládou, kde se nachází průmyslová základna.

Příručka pro vydávání a předplatné Water Shares 14. června-5

(Securities Times News Center).