Živobytí

Nainstalujte si čistič vody zdarma? Dávejte pozor na nové triky lhářů

souhrn

Web Hualong.com ohlásil 13. června v 14:18 (korespondent Jia Xiutao) „Dobrý den, 110? Chci se ohlásit, byl jsem podveden!“ Odpoledne 11. června obdržela policejní stanice Pingkai v Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Xiushan volání z mas., Existuje několik lidí, kteří tvrdí, že jsou vodárenskou společností, která účtuje instalační poplatky za bezplatnou instalaci speciálních čističů vody. Kdo ví, že to byl podvod.

Nainstalujte si čistič vody zdarma? Dávejte pozor na nové triky lhářů

Nainstalujte si čistič vody zdarma? Dávejte pozor na nové triky lhářů-0

  Web Hualong. com ohlásil 13. června v 14:18 (korespondent Jia Xiutao) „Dobrý den, 110? Chci se ohlásit, byl jsem podveden!“ Odpoledne 11.

Nainstalujte si čistič vody zdarma? Dávejte pozor na nové triky lhářů-1

   června obdržela policejní stanice Pingkai v Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Xiushan volání z mas. , Existuje několik lidí, kteří tvrdí, že jsou vodárenskou společností, která účtuje instalační poplatky za bezplatnou instalaci speciálních čističů vody. Kdo ví, že to byl podvod.

Nainstalujte si čistič vody zdarma? Dávejte pozor na nové triky lhářů-2

  "V té době tam byli tři muži a jedna žena. Řekli, že pro zlepšení kvality pitné vody ve venkovských oblastech nám poskytli bezplatnou instalaci speciálních čističů vody.

Nainstalujte si čistič vody zdarma? Dávejte pozor na nové triky lhářů-3

   Za instalaci a materiál zaplatili pouze 790 juanů," policista Li (pseudonym) řekl policii: „Poté, co zaplatím instalační poplatek, jsem zjistil, že kvalita čističe vody byla velmi špatná a vůbec nedošlo k žádnému čištění. Když jsem jim zavolal a kontaktoval je,Už jsem se nemohl spojit a věděl jsem, že jsem byl podveden. „Po obdržení výzvy zahájila policie v Xiushanu případ k vyšetřování.

Nainstalujte si čistič vody zdarma? Dávejte pozor na nové triky lhářů-4

   Policie v Xiushan připomněla široké veřejnosti: Zvyšte povědomí o prevenci a dejte si pozor, aby vás nikdo neoklamal.

Nainstalujte si čistič vody zdarma? Dávejte pozor na nové triky lhářů-5

, musíte pečlivě ověřit svou identitu a čelit podpoře prodeje. Při výrobě produktů buďte ostražití,Aby nedošlo ke zbytečným ztrátám. .