Hra

Policie Tongliang: Jděte do kampusu a proveďte protidrogové reklamní aktivity

souhrn

Hualong.com.cn v 15:28 dne 13. června (korespondent Liu Jialing) Během Národního měsíce protidrogové propagandy s cílem zlepšit povědomí učitelů a studentů na základních a středních školách v dané jurisdikci o drogách a zlepšit protidrogové a protidrogové schopnosti, úřad veřejné bezpečnosti v okrese Tongliang, město Chongqing nedávno informoval o Taipingu a výškových budovách. propagovat činnosti zaměřené na boj proti drogám. Web akce,Policie s

Policie Tongliang: Jděte do kampusu a proveďte protidrogové reklamní aktivity

Policie Tongliang: Jděte do kampusu a proveďte protidrogové reklamní aktivity-0

  Hualong.

Policie Tongliang: Jděte do kampusu a proveďte protidrogové reklamní aktivity-1

  com.

Policie Tongliang: Jděte do kampusu a proveďte protidrogové reklamní aktivity-2

  cn v 15:28 dne 13.

Policie Tongliang: Jděte do kampusu a proveďte protidrogové reklamní aktivity-3

   června (korespondent Liu Jialing) Během Národního měsíce protidrogové propagandy s cílem zlepšit povědomí učitelů a studentů na základních a středních školách v dané jurisdikci o drogách a zlepšit protidrogové a protidrogové schopnosti, úřad veřejné bezpečnosti v okrese Tongliang, město Chongqing nedávno informoval o Taipingu a výškových budovách.

Policie Tongliang: Jděte do kampusu a proveďte protidrogové reklamní aktivity-4

   propagovat činnosti zaměřené na boj proti drogám. Web akce,Distribucí propagandistických brožur a ústních prezentací policie studentům trpělivě představila koncept, typy, poškození drog a způsob, jakým by se teenageři měli držet dál od drog, a dávala zdravý rozum o současných nových druzích drog a jejich škodách a prevenci.

Policie Tongliang: Jděte do kampusu a proveďte protidrogové reklamní aktivity-5

   podrobně vyzvěte studenty, aby ve své ideologii, psychologii a chování vybudovali silnou linii obrany proti drogám. Zvyšte své povědomí a schopnosti v boji proti drogám, drogám a drogám.

Policie Tongliang: Jděte do kampusu a proveďte protidrogové reklamní aktivity-6

   Uskutečňováním protidrogových propagačních aktivit učitelé a studenti účinně posílili své chápání drog a schopnost studentů rozpoznávat drogy, předcházet drogám a odolávat drogám.

Policie Tongliang: Jděte do kampusu a proveďte protidrogové reklamní aktivity-7

Všichni zúčastnění učitelé a studenti vyjádřili, že prostřednictvím reklamních aktivit si více uvědomili škody způsobené drogami celé společnosti a vyjádřili, že si budou vážit životaDrž se dál od drog. .